Potěšte se okamžitou explozí vůně Dior J´adore

15. Květen 2017 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17310

François Demachy, parfumér módního domu Dior, chtěl zvýraznit zářivou osobnost J´adore Eau de Toilette. Proto se rozhodl podtrhnout protiklady, vylepšit vlastnosti, obnovit její svěžest a přitom zůstat věrný jejímu květinovému podpisu. Jeho záměrem bylo vůni ještě více odlehčit, okořenit a rozjasnit.

Nebyl by to jeden z nejlepších parfumérů světa, kdyby se mu to nepovedlo. Vznikla nová vůně plná svěžesti, jež si získala srdce mnoha žen. Její hravé horní nóty vystupují na povrch a okouzlují, výtažek krvavého pomeranče probouzí smysly a povzbuzuje chuťové buňky. Sladká magnolie s nádechem vanilky a citrónu se setkává s damašskou růží.

Vůně se uvolňuje a nese s sebou neroli z Vallauris. Tato květina je oslnivá jako její bílé okvětní lístky a hřejivá jako zlatavé Středozemní moře. Je to vášnivá květina, jež vyzařuje světlo a nechává J'adore zářit. J´adore Eau de Toilette je tak krásná díky hlavním ingrediencím, mezi něž patří krvavý pomeranč, neroli z Vallauris a damašská růže.

François Demachy o svém výtvoru řekl: „J'adore Eau de Toilette je jedinečná. Je atraktivní a jiskrná. Je to okamžitá exploze a přímá cesta k potěšení.”

Galerie