První pomoc pro pleť po zimě: Hydratace je základ!

Redakce
20. Únor 2018
Krátké a chladné dny jsou pomalu za námi a konečně nastává ten pravý čas vdechnout opět trochu života nejen unaveným vlasům a vysušeným rukám, ale především pleti, která si užila během zimy své. Dopřejte své pokožce pořádnou dávku hydratace, která je k jejímu celkovému zotavení tolik potřebná!

Dokonalou hydrataci přináší pleti vyživující emulze ARTISTRY YOUTH XTEND™. Je lehká, a přesto hluboce hydratuje. Pomáhá nejen proti stárnutí, ale navíc během spánku pleť dokonale posiluje. Díky produkci proteinů a výtažku ze středomořské myrty obecné omlazuje a zpevňuje obličejové kontury. Kromě toho obsahuje kolagen, který bojuje proti jemným linkám i vráskám. Vyživující emulze dodává pokožce během noci perfektní hydratační rovnováhu, podporuje její přirozenou obnovu, a navíc napravuje předchozí nahromaděné poškození.

Účinná je emulze (vedle již zmíněného výtažku LifeSirt ze středomořské myrty obecné a patentované technologii Micro-X6 peptid) také díky blahodárných rostlinných složkám, kterými jsou olej ze semen pupalky dvouleté a olej ze semen voďankovce. YOUTH XTEND™ je dokonale vyváženou péčí pro mastnou až smíšenou pleť, s níž se dočkáte mladšího vzhledu!

Kontakty

Firemní články