Řekněte stop projevům stárnutí a vyzkoušejte žhavou novinku Artistry Intensive Skincare™

Hana Benešová
13. Září 2018

Neexistuje snad žena, která by nesnila o dokonale hladké pleti bez známek stárnutí. Vrásky si však nevybírají a dříve či později se objeví u každé z nás. Přibývající léta, stres, únava a nepříznivé vlivy okolí, to vše se podepisuje na našich tvářích. Pokud i vy toužíte po bezchybné pokožce bez operací, vyzkoušejte sílu přírody. Esence mládí se skrývá v kyselině hyaluronové a vitaminu C.

 

Základním předpokladem zdravé a mladistvě vypadající pleti je její hydratace. Bez ní s přibývajícími roky dochází k úbytku kolagenu, pokožka ztrácí svoji plnost a pružnost, a zrychluje se tvorba mimických vrásek. Zapomínat bychom tak neměli na dodržování pitného režimu a na pravidelnou péči. S ní bychom přitom měli začít dávno předtím, než se na naší tváři objeví první malá linka.

 

S doslova revoluční novinkou v boji proti vráskám přišla společnost Amway. Její pokročilá intenzivní péče Artistry Intensive Skincare™ je složena z vitaminu C z třešně acerola a vysoce koncentrované kyseliny hyaluronové s dvojím účinkem. Díky těmto složkám dochází k okamžitému vyhlazení mimických vrásek, přičemž účinně působí i proti jejich dalšímu vzniku. Pleť je díky tomu viditelně zdravější a atraktivnější.

 

Jedinečný obal zajistí, že si svoji péči Artistry Intensive Skincare™ sami před použitím namícháte, čímž zajistíte její absolutní čerstvost a účinnost.

 

Kontakty

Firemní články