Revoluční inovace v přípravě smoothie

Redakce
18. Červenec 2018
Čtenost článku je: 16047 [?]

Chcete, aby váš organismus získal z potravin co největší množství vitamínů a prospěšných látek? V první řadě se musíte postarat o přísun kvalitních a čerstvých surovin. Omezte průmyslově zpracované výrobky a chemicky ošetřené plodiny. Vybrané potraviny šetrně připravujte, aby v nich zůstal vysoký obsah živin. Vyhněte se dlouhému vaření a smažení, raději dejte přednost dušení nebo pečení. Skvělou volbou je takzvané vakuové mixování, které udrží dlouhodobou čerstvost a plnohodnotný přísun živin.

Působením vzduchu na potraviny dochází k přirozené oxidaci, která snižuje výživovou hodnotu a tím i kvalitu surovin. Pokud chcete dosáhnout prodloužení vysoké kvality zpracovaných potravin a uchovat vitamíny, je třeba oxidaci omezit či nejlépe zcela vyloučit. Nová technologie Nutrikeep™ integrovaná do mixérů Tefal, již umožňuje šetrné vakuové mixování, které ztrátě antioxidantů předchází. V průběhu mixování totiž mixér odstraní všechen vzduch z nádoby a tím zaručí delší životnost zpracované potraviny. Díky této metodě dosáhnete nejen pokrmu či nápoje, který je plný živin a vitamínů, ale také lepší konzistence. Mixování bez přítomnosti vzduchu zajistí výsledek bez nežádoucích bublin, pěny a zamezí postupnému rozdělení nápoje na vrstvy, jednoduše udrží ideální homogenní konzistenci. Hotové pokrmy a nápoje tak lákají nejen na pohled, hlavně skvěle chutnají!

 

Značka Tefal již od svého vzniku neustále hledá vylepšení, která uživatelům přinesou více benefitů. Mezi nejžhavější novinky patří smoothie mixér Tefal Freshboost (BL181) s integrovaným vakuovým mixováním. Mixér o výkonu 800 W připraví plnohodnotné zeleninové a ovocné nápoje bez ztráty vitamínů díky technologii Nutrikeep™, která z mixovací nádoby odsává vzduch. Suroviny neoxidují a díky této technologii si zachovávají až 3x více antioxidačních účinků. Součástí balení jsou dvě nádoby o objemu 600 ml, díky tomu si své perfektní smoothie vezmete kamkoli sebou.

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.

 

 

Groupe Seb

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže