Salon Petra Měchurová přichází s novou službou Easy hairstyle i kolekcí Iconic

Redakce Luxus.cz
22. Únor 2017
V Salonu Petra Měchurová přichází s novou službou, která doplňuje stávající luxusní službu Ateliéry stylu, kde se věnují komplexnímu poradenství v oblasti péče o vlasy, make-upu a stylingu. Novinka s názvem Easy hairstyle je kratší, zaměřená na konkrétní techniku úpravy nebo péče o vlasy. Ať už chcete začít od začátku - jak správně vybrat šampon, umýt vlasy, správně rozčesat, dokonale vyfoukat, nebo se chcete rovnou pustit do složitějšího stylingu vlasů - výběr nechají jen na vás.

Naučte se nové techniky jak pracovat se svými vlasy v Salonu Petra Měchurová. Kadeřníci se vám budou individuálně věnovat, během dvou hodin vás naučí ty nejlepší triky na úpravu vašich vlasů! Můžete si vybrat z následujících modulů: správné mytí a péče, techniky foukání vlasů, jemné vlasy a objem, narovnávání vlasů, perfektní vlny, zaplétání vlasů a trendy účesy, použití pomůcek a příčesů do vlasů.

Pokud salon navštívíte, budete příjemně překvapeni jeho luxusním vzhledem. Budete si připadat, jako byste byli v jiné světové metropoli. Je zde příjemný a profesionální personál. Každý z pracovníků salonu je jeho výbornou vizitkou, všichni totiž mají skvěle upravené vlasy a chic styl. Barva je přirozená bez viditelných barevných přechodů a struktura vlasů působí na dotek spíše jako po hloubkové regeneraci než po barvení.

Petra Měchurová přichází také s novou kolekcí Iconic collection, jež se nese v duchu "Každý jsme ikona! Řekněte to vlasy!“. Tato nová kolekce vás nenechá v klidu, vaše oči i myšlenky se k ní budou neustále vracet, až i vy překročíte svoji hranici všedních dnů a vstoupíte do nového světa vlasů…

Salon Petra Měchurová