SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK 2017 PRO ČESKOU A SLOVENSKOU REPUBLIKU ZNÁ SVÉ VÍTĚZE

Redakce Luxus.cz
01. Září 2017
Čtenost článku je: 18107 [?]
Ve Španělském sále Pražského hradu se ve středu 30. srpna uskutečnilo finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2017 pro Českou a Slovenskou republiku. Nejprestižnější modelingová soutěž na světě, do které se každým rokem přihlásí statisíce zájemců z téměř 40 zemí světa, zná nyní jména vítězů pro Českou a Slovenkou republiku.

Stali se jimi Leontýna Šiřinová (16) a Václav Chvojka(21) za Českou republiku a Nataša Košťová (15) a Matúš Gašparík (16) za Slovenskou republiku. Vítězové budou reprezentovat své země na světovém finále v Miláně, kde si TOP 15 finalistů rozdělí garantované smlouvy s agenturou Elite v celkové hodnotě 20.000.000,- Kč.

Fashion partnerem finálového večera byla již tradičně společnost Luxury Brand Management. Hudebními hosty finále byli Tros discotequos ve složení Vojta Dyk, Jakub Prachař a Jan Maxián. Finálovým večerem provázela herečka Zuzana Stivínová.

O budoucích modelkách rozhodovala porota složená z odborníků v oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasedla například slovenská topmodelka a ambasadorka soutěže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2017 Michaela Kocianová, ředitelka scoutingu Elite World Iris Minier či ředitel soutěže Sáša Jány.

Ten o soutěži říká: „Jsem nadšen z finálového večera, dostávám skvělou zpětnou vazbu od mnohých hostů, charismatické finalistky a finalisté okouzlili publikum svou krásou a elegancí. Spojení mládí, módy a hudby vytvořilo nádherný zážitek, který umocnil Španělský sál Pražského hradu“. Čestnou předsedkyní poroty 26. ročníku soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR se stala česká topmodelka Linda Vojtová.

V měsících března a dubna se v obchodních centrech po celé ČR a SR uskutečnilo celkem 25 castingů, které přilákaly pozornost velkého množství mladých žen a mužů. Soustředění před samotným finále proběhlo od 25. srpna v pražském hotelu Ambassador – Zlatá Husa, kde byli zároveň finalistky a finalisté ubytováni. Po slavnostním finále se hosté přesunuli na afterparty do Art Restaurant Mánes.

ELITE MODEL LOOK

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže