Smyslná vůně, která dodá jedinečnou jiskru

07. Srpen 2018 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13847

V nové parfémové vůni Versace Dylan Blue Femme je skryta alchymie neodolatelných tónů, které doslova tančí, prolínají se a mají úžasně povzbuzující potenciál. Podle samotné Donatelly Versace je vůně poctou ženskosti a ocení ji především ženy, které jsou si vědomy síly svého těla i mysli. Flakon, inspirovaný starořeckou amforou, je symbolem nadčasové elegance.

Osvěžující černý rybíz se zeleným jablkem dominují v úvodu, jehož pestrost dotváří esence jetele, pomněnky a lístků rostliny shiso. Srdce vůně patří bohatým květinovým akordům s dotekem šťavnaté broskve. Smyslné a dlouhotrvající opojení zajišťuje kombinace pižma, sturače, pačuli a jemných dřevitých tónů v základu kompozice.

Módní značku Versace založil v roce 1978 mladý Gianni Versace. Od počátku byl velmi progresivní a výstřední. Versace se rychle vypracoval v charismatickou a velmi známou osobnost, dávno přerůstající rámec módy. Někdejší chudý chlapec z Kalábrie rázem působil po celém světě. Versace zemřel násilnou smrtí, přičemž motiv šíleného zabijáka nebyl dodnes uspokojivě vysvětlen. Podařilo se mu zlikvidovat populárního člověka, nikoli však jeho jméno – značka Versace, nyní v rukou Gianniho příbuzných, zůstává velmi módní dodnes. Oficiální prodejny Versace aktuálně fungují v mnoha zemích světa, vy si můžete tyto kvalitní a módní produkty objednat z tepla domova.

Galerie