TIPY NA DÁRKY Z NOVÉ KOLEKCE MERCEDES-BENZ

Official Press Release
Michal Hutta
18. Listopad 2014
Čtenost článku je: 16966 [?]

Mercedes-Benz není pouze synonymum pro krásná a kvalitní auta, ale i značkou stylových doplňků, které se pyšní nezaměnitelným logem trojcípé hvězdy. A právě z těchto výrobků jsme pro vás vybrali to nejlepší, ideální nejen k letošním Vánocům.

Official Press Release

Official Press Release

1. Cestovní kufr Firelite Spinner pro Mercedes-Benz vyrobila Samsonite. Zavazadlo má 4 flexibilní kolečka, nastavitelnou rukojeť a dvě ruční madla. Kufr je voděodolný a uzavíratelný na zip . Uvnitř naleznete křížový pás pro dobrou fixaci obsahu, kapsu a oddělenu přepážku na zip. Nechybí zde ani integrovaný 3kombinační zámek TSA. Obsah kufru je 35l. 
2. Dalším takovým výrobkem je filcová taška, kterou můžete nosit do školy i na nákupy. 
3. Pro děti Mercedes-Benz plyšové medvídky s hnědou šálou velké 35 cm.
4. Velmi elegantním dárkem mohou být dámské hodinky z kolekce Mercedes - Benz, které jsou celé bílé, zdobené zlatými detaily. Keramický rámeček má pouzdro z nerezové oceli ve zlaté barvě. Jedná se o strojek Quartz, průměr 34 mm, jež je vodotěsný do 5 ATM.
5. Zcela jedinečný pánský parfém Mercedes-Benz představuje výraznou a luxusní vůni, v níž se propojuje aroma koření, ovoce a dřeva. Vedle parfému M-B nabízí i deostick, sprchový gel, toaletní vodu a balzám na holení. Opomenuty nezůstaly ani ženy. Pro ně M-B uchystal květinově-ovocnou variantu parfému, jež se vyznačuje svou elegantní pudrovou vůní. Dárková kazeta pro ženy obsahuje parfém nebo toaletní vodu a tělové mléko.
6. Dalším skvělým dárkem nalezeným pod stromečkem může být praktický golfový bag TaylorMode Mercedes-Benz, jenž je rozdělen na 14 částí. Naleznete na něm 8 kapes, včetně 1 izolované na nápoje. Nechybí zde samozřejmě ani nezbytný ramenní popruh a oddělitelný cover proti dešti.Velikost bagu je 91x42x30 cm.
7. A posledním naším tipem z poměrně rozsáhlého a rozličného sortimentu Mercedes-Benz, je dětské odrážedlo Mercedes-Benz SLS AMG se sportovním volantem a klaksonem. Hračka vychází ze skutečné podoby modelu vozu a je vhodná pro děti od 18 - 36 měsíců.
 
Ceny se dozvíte přímo v obchodě. 
Official Press Release

Official Press Release

MERCEDES-BENZ

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Official Press Release
Official Press Release
Official Press Release
Official Press Release
Official Press Release

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže