Tom Ford Extreme: vůně pro muže, ke kterým okolí vzhlíží

Redakce Luxus.cz
05. Leden 2018
Značka Tom Ford nemá dlouhou historii, byla založena v roce 2005, ale už několik let je jednou z nejslavnějších na světě. Jejím cílem při založení bylo definovat moderní luxus 21. století, ať už se jedná o dámskou či pánskou módu, nebo kosmetiku a vůně. Onen luxus dýchá i z vůně Tom Ford Extreme.

Parfémová voda Tom Ford Extreme představuje dokonalou verzi klasické mužské dřevité vůně. Vznikla spojením fascinujících gurmánských esencí s výběrem čistých, ručně získaných ingrediencí, po staletí ceněných profesionálními výrobci parfémů. Mezi hlavní ingredience této vůně patří bazalka, koriandr, heřmánek, kardamon, skořice, černá slíva, šafrán, tymián, černé fíky, esence rumu, karamel, černé lanýže, pačuli a vzácné vonné tyčinky SHOYEIDO.

Tuto pánskou vůni ocení muži, kteří jsou rádi občas nekonvenční a svojí nekonvenčností jsou zajímaví. Nositel vůně Extreme je pravý muž, ke kterému jeho okolí s obdivem vzhlíží. Tom Ford Extreme se hodí na celodenní nošení. Jeho esence, jež mají hřejivý charakter, muži ocení hlavně v podzimních a zimních dnech.

Firemní články

2018

2017

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor