V PRAŽSKÉM HOTELU RADISSON BLU ALCRON SE MODERNÍ POHODLÍ SNOUBÍ S HISTORICKOU ELEGANCÍ

Redakce
06. Březen 2018
Hotel Radisson Blu Alcron se nachází v budově ve stylu Art Deco z roku 1932. Prošel moderní rekonstrukcí, kterou vedla slavná architektka Maria Vafiadis, takže je nyní moderním hotelem na úrovni. Protože leží v centru Prahy, jeho návštěvníci mají doslova na dosah ruky ty nejkrásnější pražské památky.

Hotel je jedinečný svým designem, v němž se snoubí minulost a přítomnost. Minulost na návštěvníky dýchá z vysokých stropů a starožitného osvětlení, přítomnost pak z moderního zařízení pokojů.

Kromě luxusně zařízených pokojů mohou návštěvníci hotelu pobývat v jedné ze dvou hotelových restaurací, které se pyšní mezinárodním oceněním. Tou první je restaurace La Rotonde, v níž se podávají špičkové pokrmy inspirované mezinárodní kuchyní.

V restauraci Alcron, která získala v letech 2012 – 2016 michelinskou hvězdu (díky práci šéfkuchaře Romana Pauluse), se kombinují supermoderní způsoby přípravy pokrmů a umělecká prezentace jídel. Příjemné rozhovory se vedou také nad sklenkou některého z originálních koktejlů v Be Bop Lobby baru.

V hotelu je také fitness centrum, sauna, podzemní garáž a pro potřeby obchodních setkání či konferencí deset salonků. Až 200 hostů se vejde do elegantního tanečního sálu. Ti, co si potrpí na vynikající jídlo, sem mohou zajít na víkendový brunch nebo kurzy vaření s Romanem Paulusem. Služeb, které Radisson Blu Alcron nabízí, je však mnohem vice!