Ve vůni Izia od Sisley se vše točí kolem růže

Redakce
01. Únor 2018
Sisley je francouzská společnost, která byla v roce 1976 založena Hubertem d’Ornano. Její specializací je výroba novátorských kosmetických produktů velmi vysoké kvality. Know-how Sisley spočívá ve fytoterapii a aromaterapii. Pro výrobu svých produktů používá společnost přírodní výtažky z rostlin a esenciální oleje. Po použití produktů Sisley jsou výsledky velmi rychle vidět, proto se mezi lidmi těší tak velké oblibě.

Velmi příjemná je vůně Izia, která slaví své první výročí. I nadále pokračuje Sisley ve spolupráci s uměleckou návrhářkou Quentin Jones a prezentuje vůni v originálním novém balení, které znázorňuje barevný rockový svět umělce. Nové balení odvážně zdobí koláže růží a namalované květinové kaňky.

I tento flakon je zlatavého slunečného nádechu a hladkých tvarů. U rozprašovače je jemná růžová květina. Svojí jemností je flakon delikátním kontrastem k rockovému designu vnějšího balení. Jedinečná růže v srdci vůně zůstává nezměněna. Ve vůni se prolínají tóny vzdušného a květinového srdce s teplými tóny dřeva v základu, které zjemňuje pižmo.

Firemní články

2018

2017

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor