VEČEŘE PRO DOBROU VĚC, DOBRÝ ANDĚL V ALCRONU PRAHA

Michal Hutta
08. Duben 2014

Chcete udělat dobrou věc? Již zítra k tomu budete mít příležitost! Radisson Blu Alcron Hotel Praha vás srdečně zve na naprosto jedinečný gastronomický zážitek s dobrým úmyslem, jež povedou dva renomovaní čeští kuchaři s michelinským oceněním - ROMAN PAULUS a OLDŘICH SAHAJDÁK.

Tento večer si budete moci pochutnat na 6 chodovém menu s vinným doprovodem.  Šéfkuchaři těch nejlepších kuchyní v Česku vám nabídnou ke konzumaci toto Menu:

·         Celer v chlebu s tvarohem, rozinkami a velikonočním máslem.

·         V dalším chodu okusíte, jak moc je dobrý skotský losos marinovaný v tmavém rumu podávaný se salátem Tabouleh se zázvorovou esencí.

·         V třetím chodu v řadě si můžete pochutnat na bramborových škubáncích s pražskou šunkou, podmáslím a koprem.

·         Chod číslo čtyři vás zve na pošírovaného mořského vlka s kouřovým aroma, petrželovou ovesnou kaší a křepelčím vajíčkem.

·         Pátý chod se skládá z vepřového boku, zelí, jablka, medu, cibule a červené řepy.

·         Posledním chodem tohoto večera je samozřejmě dezert, jenž představuje cheescake z muškátové dýně s kandovaným kumquatem a zmrzlinou z dýňového oleje.

Celé toto velké menu je podáváno za jednotnou cenu 3000 Kč, které pocestují na konto Dobrého anděla.  Dopřejte si hřejivý pocit nejen v žaludku, ale i na duši a u srdíčka! Celá tato akce se koná přesně 9. 4. 2014 od 20. hodin. Rezervaci je možno provést na emailu: marketa.hoskovaadissonblu.com anebo telefonicky na čísle +420 222 820 060.

O Dobrém andělovi

Dobrý anděl představuje nadační program, který za pomoci desetitisíců dárců, tzv. Dobrých andělů, pomáhá tisícům nemocných relativně malými, ale pravidelnými měsíčními příspěvky. Vždy přitom víte, komu pomáháte. Peníze jsou měsíc, co měsíc do haléře rozdány rodinám pečující o nemocné děti s onkologickým onemocněním, cystickou fibrózou, svalovou dystrofií, nemocí motýlích křídel, Crohnovou nemocí, s chronickým selháním orgánů, se závažnou dědičnou poruchou metabolismu a dalšími velmi závažnými chorobami. 

 

                                                                                                                                                                    www.dobryandel.cz 

                                                                                                                                                                      www.alcron.cz