VŮNĚ LIVE IRRÉSISTIBLE OD GIVENCHY JE PLNÁ ŽIVOTA

Redakce LUXUS.cz
15. Leden 2017
V kampani na vůni Live Irrésistible od značky Givenchy ztělesnila hlavní múzu překrásná Amanda Seyfried. Ta v ní představuje samu sebe a to jaká je, a právě proto byla pro tuto kampaň zvolena.

Vůně Live Irrésistible ztělesňuje její radost ze života. Svůj život žije naplno, maximálně si chce užít každou minutu a každý zážitek dovede proměnit v divoké dobrodružství. Paříž jí leží u nohou. A jaká Amanda je? Svobodná a hravá, svěží a plná života. Štědrá, vůdčí a okouzlující osobnost. Přirozeně zábavná, plná energie a nadšení.

Režisérem kampaně je Matthew Forest, který dokáže brilantně zachytit jedinečnost okamžiku a odhalit Amanadu takovou, jaká je. Pro ženy jako je Amanda je určena tato vůně plná temperamentu a života.

Vůně Live Irrésistible je sladká i kořeněná. Obsahuje vůni svěžího ananasu a okvětních lístků. Mísí se v ní jamajské koření, delikátní jantar a pižmo. Jedná se o vůni stejně překvapující jako flakón, ve kterém je zabalena. Flakón je výjimečně štíhlý a krásný, jako Amanda sama.

Firemní články

2018

2017

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor