Zdravé prostředí pro spánek přinášejí postele Vitalwood, jež jsou k dostání výhradně ve SKanfortu

Hana Benešová
14. Srpen 2017
V kategorii Bydlení & Design

Všichni se jistě shodneme, že není nad to se po náročném dni dobře vyspat. Kvalitní spánek se odvíjí od kvalitní postele, ale kde ji najít? Rozhodně navštivte showroom společnosti SKANFORT, která nabízí nepřeberné množství nábytku od různých velmi kvalitních firem, mezi nimi i od firmy VitalWOOD.

Společnost VitalWOOD, jejíž produkty lze nakoupit v České republice výhradně u firmy SKANFORT, je na světovém trhu již více než dvě desítky let. Jejím cílem je dopřát svým zákazníkům přírodní a harmonický spánek. Proto pracuje s organickými materiály, které díky svým pozitivním vlastnostem podporují dokonalý noční odpočinek.

SKANFORT spolupracuje pouze s těmi výrobci, kteří se neustále zdokonalují, nabízí designové a funkční řešení, a jejich výrobky jsou skutečně jedinečné. A právě takovým výrobcem společnost VitalWOOD je. Díky nepřetržitému rozšiřování svého anatomického a ergonomického know-how nabízí návštěvníkům pouze postele, u kterých garantuje výjimečný komfort a ideální podmínky pro zdravý spánek.

Po 10 letech výzkumu a testování se ve VitalWOODu zrodila vysoce specializovaná a patentovaná technologie výroby unikátních postelí a matrací, které přinášejí organismu zdravé prostředí pro spánek, a díky použití výlučně přírodních materiálů i mimořádné pohodlí.

Obecně lze volit mezi dvěma typy matrací – pěnovými a pružinovými. Pěnové matrace sice nabízejí dobrou ortopedickou oporu, ale mají horší vzdušnost a struktura jejich materiálu ze své podstaty postupně ztrácí tvarovou stálost. Nevýhody pěnových matrací dobře eliminují pružiny. Takové matrace lépe dýchají, neproleží se. Vůbec se však nemluví o vlivu kovu na organismus během spánku. Díky dnešnímu prostředí zahlcenému mikrovlnným zářením se v celém půdorysu pružinové matrace indukuje elektromagnetický smog brzdící metabolismus v organismu.
Špičkové matrace VitalWOOD mají pružiny, které jsou vyrobeny z bukového dřeva a mají certifikovanou tvarovou stálost po 120.000 cyklech úplného stlačení. Matrace je tím elektromagneticky neutrální a díky pružinám si udržuje tvarovou stálost a snadno dýchá.

Kombinací toho nejlepšího a omezením nedostatků z obou typů běžných matrací vznikl celosvětově jedinečný způsob, jak dopřát organismu skvělé podmínky pro odpočinek a skutečnou regeneraci.
Pokud považujete svůj spánek za velmi důležitý a chcete pro něho to nejlepší, navštivte showroom SKANFORT, v němž si tyto postele (u nás zcela unikátní) můžete vyzkoušet. Po jejich zakoupení zjistíte, že přísloví „Spánek je nejlepší lék“ bude ještě aktuálnější!