NEWS & ARTICLES

Zdravé prostředí pro spánek přinášejí postele Vitalwood, jež jsou k dostání výhradně ve SKanfortu

ARTICLE BY

Všichni se jistě shodneme, že není nad to se po náročném dni dobře vyspat. Kvalitní spánek se odvíjí od kvalitní postele, ale kde ji najít? Rozhodně navštivte showroom společnosti SKANFORT, která nabízí nepřeberné množství nábytku od různých velmi kvalitních firem, mezi nimi i od firmy VitalWOOD.

Společnost VitalWOOD, jejíž produkty lze nakoupit v České republice výhradně u firmy SKANFORT, je na světovém trhu již více než dvě desítky let. Jejím cílem je dopřát svým zákazníkům přírodní a harmonický spánek. Proto pracuje s organickými materiály, které díky svým pozitivním vlastnostem podporují dokonalý noční odpočinek.

SKANFORT spolupracuje pouze s těmi výrobci, kteří se neustále zdokonalují, nabízí designové a funkční řešení, a jejich výrobky jsou skutečně jedinečné. A právě takovým výrobcem společnost VitalWOOD je. Díky nepřetržitému rozšiřování svého anatomického a ergonomického know-how nabízí návštěvníkům pouze postele, u kterých garantuje výjimečný komfort a ideální podmínky pro zdravý spánek.

Po 10 letech výzkumu a testování se ve VitalWOODu zrodila vysoce specializovaná a patentovaná technologie výroby unikátních postelí a matrací, které přinášejí organismu zdravé prostředí pro spánek, a díky použití výlučně přírodních materiálů i mimořádné pohodlí.

Obecně lze volit mezi dvěma typy matrací – pěnovými a pružinovými. Pěnové matrace sice nabízejí dobrou ortopedickou oporu, ale mají horší vzdušnost a struktura jejich materiálu ze své podstaty postupně ztrácí tvarovou stálost. Nevýhody pěnových matrací dobře eliminují pružiny. Takové matrace lépe dýchají, neproleží se. Vůbec se však nemluví o vlivu kovu na organismus během spánku. Díky dnešnímu prostředí zahlcenému mikrovlnným zářením se v celém půdorysu pružinové matrace indukuje elektromagnetický smog brzdící metabolismus v organismu.
Špičkové matrace VitalWOOD mají pružiny, které jsou vyrobeny z bukového dřeva a mají certifikovanou tvarovou stálost po 120.000 cyklech úplného stlačení. Matrace je tím elektromagneticky neutrální a díky pružinám si udržuje tvarovou stálost a snadno dýchá.

Kombinací toho nejlepšího a omezením nedostatků z obou typů běžných matrací vznikl celosvětově jedinečný způsob, jak dopřát organismu skvělé podmínky pro odpočinek a skutečnou regeneraci.
Pokud považujete svůj spánek za velmi důležitý a chcete pro něho to nejlepší, navštivte showroom SKANFORT, v němž si tyto postele (u nás zcela unikátní) můžete vyzkoušet. Po jejich zakoupení zjistíte, že přísloví „Spánek je nejlepší lék“ bude ještě aktuálnější!


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

SKANFORT
+420 776 622 552
mailbox@skanfort.com
K Bílému vrchu 2978/5, Praha 9

Firemní články

skanfort nabízí exkluzivní a funkční dánský nábytek

24.7.2017

Sháníte-li do Vašeho domova něco zajímavého a atraktivního, jistě Vás zaujmou produkty od společnosti SKANFORT, která nabízí nábytek se skandinávským či nordickým designem. Nábytek je do jisté míry strohý, namíchaný s ozvěnou retra a přitom skvěle se hodící do moderního bydlení.

Ve stylových sedacích soupravách, jež dodává SKANFORT, budete mít radost z každého posezení

31.7.2017

Společnost SKANFORT do České republiky dodává elegantní skandinávský nábytek, který je původem ze Švédska a Dánska. SKANFORT nabízí nepřeberné množství luxusních kusů nábytku, které nepřináší jen pastvu pro oči, ale jsou i stoprocentně funkční.

Ve SKANFORTU najdete to, co už dlouhou dobu hledáte, třeba řadu NORRA BY SKOVBY

7.8.2017

Společnost SKANFORT se před více rokem rozhodla, že najde skutečný nábytek, který bude designový a 100% funkční. Měla štěstí. Na veletrhu nábytku v Kolíně nad Rýnem objevila nábytek, který hledala – nábytek původem ze Skandinávie, přesněji ze Švédska a Dánska.

Zdravé prostředí pro spánek přinášejí postele Vitalwood, jež jsou k dostání výhradně ve SKanfortu

14.8.2017

Všichni se jistě shodneme, že není nad to se po náročném dni dobře vyspat. Kvalitní spánek se odvíjí od kvalitní postele, ale kde ji najít? Rozhodně navštivte showroom společnosti SKANFORT, která nabízí nepřeberné množství nábytku od různých velmi kvalitních firem, mezi nimi i od firmy VitalWOOD.

Kouzlo jménem Scandinavia look najdete ve SKANFORTu

21.8.2017

Máte rádi originální nábytek a bytové doplňky, které mají kouzlo? Pak by se Vám mohl líbit skandinávský nábytek, který k nám exkluzivně dováží společnost SKANFORT. Na rozdíl od doplňků, které jsou k mání v běžných prodejních sítích, tyto vynikají (mimo jiné) skvělým designem a funkčností.

kvalitní Nábytek SKovby, vyrobený v Dánsku, objevíte exkluzivně ve SKanfortu

28.8.2017

Výběru nové židle bychom měli věnovat dostatek času. Přeci jenom ji používáme každodenně. Při jejím výběru bychom měli brát na zřetel zejména komfort při sezení…Komplexní sortiment skutečně komfortních židlí nabízí společnost Skovby, jejímž výhradním distributorem do České republiky je SKANFORT.