2. lednový pátek bude Žofín hostit Reprezentační ples Univerzity Karlovy

Redakce
11. Leden 2018
12. ledna 2018 se bude v Paláci Žofín v Praze konat Reprezentační ples Univerzity Karlovy, naší nejstarší a nejprestižnější univerzity. Pokud sem zavítáte, setkáte se s mnoha zástupci elity z nejrůznějších oborů, ale také se nadějnými studenty univerzity.

Zárukou kvality je skutečnost, že se letošní, již čtvrtý ročník plesu koná v překrásných prostorách pražského Žofína. Kromě toho láká návštěvníky na bohatý program, jenž osloví snad každého. Vstupenky na ples jsou k dostání v síti Ticketpro.

Ples bude letos výjimečný a tematický - v roce 2018 totiž oslavíme 100 let od vzniku Československa a 25 let od vzniku České republiky. A i toto výročí bude na univerzitním plese připomenuto.

Ples, který bude moderovat hlasatel vysokých kvalit, pan Alexander Hemala, bude ve 20.00 hodin slavnostně zahájen rektorem Univerzity Karlovy, Tomášem Zimou. K tanci bude ve velkém sále hrát Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK s dirigentem Jaroslavem Brychem, Bag Side Big Band se zpěvákem Ondřejem Rumlem, o půlnoci vystoupí David Koller a Mydy Mydy Rabycad.

Bohatý program bude také v dalších prostorách Žofína. Malý sál bude patřit jazzu a diskotéce, v Rytířském sále najdou potěchu příznivci cimbálovky, skvělé kapely vystoupí také v zimní zahradě. Jako každý rok, ani letos nebude chybět tradiční a bohatá tombola. Zkrátka je na co se těšit!