BRITISH RACING GREEN DAY

Eva Bicanová
06. Květen 2015
Čtenost článku je: [?]
26. 4. přivítalo závodiště CONSEQ PARK Velká Chuchle oblíbenou akci – tradiční Dostihový den Štik českého byznysu, 14. British Racing GREEN Day.

Akce se nesla v duchu motta „live green – go green – be eco“. Na tribunách se sešlo před dva tisíce hostů, kteří mohli obdivovat krásu dostihových koní a prožít vzrušení z osmi dostihů a s nimi spojeného sázení.

Na příjemné setkání v neformální atmosféře, které uspořádal Helas New Encounters Club se sešli zástupci významných českých a zahraničních firem. Štiky českého byznysu je prestižní ekonomický žebříček, založený mezinárodní společností Coface Czech.

Moderní dravé firmy byly s atmosférou anglického dostihového dne spojeni již podruhé. Dostihu se účastnili čtyřletí a starší koně.

Cenu Rigips na 2200 metrů opanoval devítiletý matador Cheri Honey a překvapivého vítěze měla i Cena Vodafone na 1400 metrů, kde se prosadil teprve podruhé startující Sheik Yerbouti.

Bohatý doprovodný program doplnily kapely hrající jazzové a swingové melodie, několik degustačních stánků, ochutnávky čajů Dilham, irské whiskey Kennedy a doutníků Cigar Point.

V salonku Rigips byla hostem architektka Maria Příkazská, vítězka projektu E.ON Energy Globe Award, známého jako ekologický oskar. Soutěž oceňuje projekty a inovativní nápady v oblasti životního prostředí a úspor energií v různých kategoriích.

Důležitou součástí doprovodného programu byla i galerie krásy a relaxace. Účastnili se jí značky jako ALO diamonds, La Biorganica, kadeřníci z Franck Provost, Léčebné lázně Jáchymov, módní návrhářka Martina Nevařilová.

AGENTURA HELAS

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

AGENTURA HELAS

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže