ČSOB SE STALA GENERÁLNÍM PARTNEREM OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK PRO ROK 2015

Adriana Dosedělová
19. Březen 2015
Čtenost článku je: [?]
Ocenění Českých Podnikatelek-OCP podporuje a oceňuje transparentní firmy s vynikajícími ekonomickými výsledky a zároveň poukazuje na jejich hodnoty s společenskou odpovědnost drženou v rukou českých žen.

Strategické partnerství s OCP je jednou z prvních aktivit, kterou ČSOB bude specificky ženy podnikatelky podporovat. Do budoucna se chce ČSOB podílet i na dalších podobných příležitostech a vytvářet pro ženy podnikatelky vhodné podnikatelské pro jejich rozvoj.

ČSOB se dlouhodobě zaměřuje na klienty z řad středních a malých firem, protože chápe jejich přínos ekonomice a tím zároveň i jejich potřebám. V posledních letech v této oblasti dochází k růstu, v současnosti je zde evidováno zhruba 18 000 firem, které řídí ženy.

Soutěž vznikla v roce 2008 a jejich cílem je podpora českých žen - podnikatelek.Umožňuje ocenit ženy jako osobnosti a poukázat na významné projekty nebo inovace v různých oborech, které české firmy pod jejich vedením přináší na český nebo evropský trh. Projekt nehovoří pouze o byznysu a úspěchu, ale i hodnotách a společenské odpovědnosti českých žen a podnikatelského prostředí obecně. Více o soutěži naleznete na www.oceneniceskychpodnikatelek.cz

AGENTURA HELAS

Galerie

  • 0

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

AGENTURA HELAS

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže