HLAVNÍM TÉMATEM 24. SETKÁNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK BYL „ÚSPĚCH“

Eva Bicanová
06. Říjen 2015
Čtenost článku je: [?]
Další setkání klubu Ocenění Českých Podnikatelek moderovala zakladatelka projektu Helena Kohoutová a jeho hlavním tématem byl „úspěch“. Hovořilo se o tom, kde je hranice úspěchu i co za úspěchem stojí.

Hlavním hostem večera byl podnikatel a spisovatel Ivo Toman. Přestože se narodil s Tourettovým syndromem, který se vyznačuje obsesivními pohybovými a zvukovými tiky, dokázal překonat nástrahy nemoci. Po Sametové revoluci se začal zajímat o marketing a aplikovanou psychologii a vymyslel systém, který nazval marketingová psychologie. Založil společnost TAXUS International a v roce 2003 vyvinul novou metodu učení. O rok později uvedl na trh knihu Revoluční angličtinu TAXUS Learning. V roce 2008 je oceněn zařazením do almanachu 1000 Leaders of Czech Republic a postupně vydával další knihy.

Ivo Toman o úspěchu říká: „Velkým omylem je, že každý může uspět. Většina lidí neuspěje. Pro úspěch musíte mít talent, musí vás to bavit, musíte to umět prodat, lidé to musí chtít, musíte mít touhu uspět, musíte mít disciplínu, štěstí a také čas.“ Podle Iva Tomana je důležité nemyslet negativně, ale zároveň si úspěch nepřitáhneme pozitivním myšlením, ale prací.

Dalším hostem byl hlavní ekonom Poštovní spořitelny, Jan Bureš , který se rozhovořil na téma čínské hrozby z hlediska současných čínských problémů a jejich dopadu na evropskou ekonomiku.

Jan Biroš , Microsoft Trainer, poukázal na důležitou t roli fungujících technologií k docílení úspěchu. Partnerem akce byla společnost ALO Diamonds, která na setkání vystavila své krásné šperky.

AGENTURA HELAS

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

AGENTURA HELAS

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže