VYHLÁŠENÍ 8. ROČNÍKU OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK

Eva Bicanová
09. Červen 2015
Čtenost článku je: [?]
Tento projekt podporuje české ženy-podnikatelky. Oceňuje jejich projekty, inovace, ekonomický růst i osobní přístup. Podnikatelkám naopak přináší nové zkušenosti a nabízí příležitost získat nový nadhled a uspokojení z podnikání. Ze 17 929 obchodních společností vlastněných ženami, které splnili kritéria, postoupilo do semifinále 649 českých podnikatelek.

Do OCP se mohou podnikatelky přihlásit na doporučení odborného garanta CRIF – Czech Credit Bureau, který doporučil jejich firmu na základě analýzy, zohledňující dostupnost účetních závěrek za roky 2011–2013, minimální roční obrat od 10 milionů Kč (tržby roku 2013) a hodnocení iRating ve stupních 1–11. Splňovat musí pravidlo 100% vlastnictví a českého občanství. Doba podnikání musí být minimálně 4 roky.

Uzávěrka soutěže je 25. září 2015 ve 12 hodin. Vyhlášení vítězů proběhne na slavnostním vyhlášení 5. listopadu 2015 v prostorách Kongresového centra v Praze. Podnikatelky mohou být ohodnoceny celkem ve 4 kategoriích. Více informací o projektu naleznete na www.oceneniceskychpodnikatelek.cz.

Patronem ceny za výjimečný růst je forma Microsoft ČR, která přináší informace o nových trendech. Dle posledních výzkumů vyšlo najevo, že českým podnikatelům chybí mobilita. V práci u nás využívá stolní počítač 82 % zaměstnanců malých a středních podniků, což je mezi evropskými zeměmi jedno z největších čísel. Toto je potřeba dle Microsoftu změnit. Mobilita a s tím spojené používání tabletů a smartphonů pomáhá šetřit čas, zvýšit produktivitu a lépe sladit pracovní a osobní život podnikatelům. I těmito a jinými zajímavými tématy se projekt OCP zabývá.

AGENTURA HELAS

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

AGENTURA HELAS

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže