Brněnský music Club je místo, kde by milovníci kultury neměli chybět

Redakce
21. Únor 2018
Máte rádi kvalitní hudbu a kulturu obecně? Jste často v Brně? Pak byste neměli zapomenout zajít do hudebního klubu Music Lab, který se nachází v prostorách tamější Hudební fakulty Janáčkovy akademie múzických umění.

V tomto revitalizovaném objektu došlo k vytvoření místa, které je určeno pro setkávání studentů akademie, amatérských hudebníků a široké veřejnosti. Cílem Music Labu je přinášet lidem hudební a kulturní rozhled a představovat jim hudební kapacity národního i světového formátu. Pro umělce samotné je pak prostorem, kde mohou cvičit nebo svoji tvorbu prezentovat.

Tento "Otevřený Kulturní Prostor" nabízí širokou škálu využití v podobě nové kulturní scény přímo v srdci Brna. Téměř každý den je zde nějaký zajímavý program, který jde skrz žánry. Zajít sem můžete na hudbu, divadlo, film, nebo experimentální umění.

Zároveň je Music Lab skvělým místem pro setkávání s přáteli. Nabízí zde dobré točené pivo, moravské víno, a když Vás tak říkajíc "přepadne mlsná", mají tu i nakládaný hermelín. Programová nabídka je v Music Labu velmi pestrá. Na konci února sem můžete zajít na jazzovou kapelu Fields of Grain, na konci března třeba na kapelu Lesní zvěř (propojeni živého drum´n´base, jazzu a funky.)