NEWS & ARTICLES

Dinner in the Sky je luxus na talíři i všude kolem něj

ARTICLE BY
Dinner in the Sky

O tom, že je Praha jedním z nejhezčích měst, není pochyb. Jak ale vypadá, když ji máte celou jako na dlani a koukáte na ní z výšky padesáti metrů? Ještě líp! Riegrovy sady přímo pod vámi, z jedné strany Žižkovská věž, z druhé Pražský hrad, před vámi sklenka vychlazeného šampaňského a luxusní menu od vybraných evropských šéfkuchařů. Nebudete vědět, nad čím se rozplývat dřív.
Světově proslulá akce Dinner in the Sky se druhou zářijovou středu vrátila zpět do Prahy a i letos si klade za cíl naservírovat vám pořádný kulinářský zážitek přímo v oblacích. Jestli vás tenhle výtečný adrenalin zajímá, čtěte rychle dál, protože se u nás moc dlouho nezdrží a už v neděli 11. se z Riegrových sadů posune o stát dál.

Dinner in the Sky

Plošina s kapacitou dvacet dva míst k sezení vypadá na zemi celkem nenápadně. Počkejte si ale, až se pomocí jeřábu zvedne do výšky padesáti metrů. Že se bojíte a máte z výšek respekt? A není strach přeci o překonávání svých hranic? Sedačky jsou bezpečně připevněné ke stolům, po celém těle vás jistí pevný pás a na vaši bezpečnost dohlíží zkušená posádka. Jídlo pro vás, jako každým rokem, připravují ti nejlepší šéfkuchaři a jejich kulinářský um a sympatický úsměv vás budou držet při životě.

Dinner in the Sky je skvělou příležitostí na pracovní jednání u kávy a vydatné pozdní snídaně, netradiční tříchodový rodinný oběd, ale také ideální možnost, jak vzít partnera až do nebe a užít si tak luxusní čtyřchodové menu při západu slunce. V denní nabídce je k výběru pobyt ve vzduchu od dvaceti do šedesáti minut, a pokud nejíte maso nebo máte na něco alergii, kuchyně se vám ráda přizpůsobí. „Ano“ vám také jistě řekne vaše drahá polovička i obchodní partner, a možná nebudete muset ani usměrňovat vaše ratolesti. Pořádná porce adrenalinu by jim jednou za den mohla stačit.

Dinner in the Sky

Akce je vhodná jak pro veřejnost, tak pro firemní/promo účely. Stačí si na oficiálních internetových stránkách www.dinnerinthesky.cz rezervovat balíček, který vám nejvíce vyhovuje, vhodně se obléci, a jít si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je, večeřet s Pánem Bohem. Pokud měříte více jak sto padesát centimetrů a jste zletilý nebo v doprovodu dospělé osoby, dostavte se dvacet minut předem a dávejte pozor na padající vidličky. Přejeme vám dobrou chuť.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Dinner in the sky
+420 603 288 725
pavel@dinnerinthesky.cz
http://www.dinnerinthesky.cz/

Firemní články

Na začátku září se bude v Praze hodovat v oblacích

22.8.2017

Mimořádná událost zážitkové gastronomie v podobě hodování v oblacích se vrací do Prahy! A místo pouhého víkendu – jako tomu bylo v minulých letech – nabídne Pražanům i návštěvníkům české metropole hned deset dní plných různých variací této světově oblíbené atrakce.

Dinner in the Sky

Dinner in the Sky je luxus na talíři i všude kolem něj

9.9.2016

O tom, že je Praha jedním z nejhezčích měst, není pochyb. Jak ale vypadá, když ji máte celou jako na dlani a koukáte na ní z výšky padesáti metrů? Ještě líp! Riegrovy sady přímo pod vámi, z jedné strany Žižkovská věž, z druhé Pražský hrad, před vámi sklenka vychlazeného šampaňského a luxusní menu od vybraných evropských šéfkuchařů.