Dinner in the Sky je luxus na talíři i všude kolem něj

Dinner in the Sky
Redakce
09. Září 2016
O tom, že je Praha jedním z nejhezčích měst, není pochyb. Jak ale vypadá, když ji máte celou jako na dlani a koukáte na ní z výšky padesáti metrů? Ještě líp! Riegrovy sady přímo pod vámi, z jedné strany Žižkovská věž, z druhé Pražský hrad, před vámi sklenka vychlazeného šampaňského a luxusní menu od vybraných evropských šéfkuchařů. Nebudete vědět, nad čím se rozplývat dřív. Světově proslulá akce Dinner in the Sky se druhou zářijovou středu vrátila zpět do Prahy a i letos si klade za cíl naservírovat vám pořádný kulinářský zážitek přímo v oblacích. Jestli vás tenhle výtečný adrenalin zajímá, čtěte rychle dál, protože se u nás moc dlouho nezdrží a už v neděli 11. se z Riegrových sadů posune o stát dál.
Dinner in the Sky

Dinner in the Sky

Plošina s kapacitou dvacet dva míst k sezení vypadá na zemi celkem nenápadně. Počkejte si ale, až se pomocí jeřábu zvedne do výšky padesáti metrů. Že se bojíte a máte z výšek respekt? A není strach přeci o překonávání svých hranic? Sedačky jsou bezpečně připevněné ke stolům, po celém těle vás jistí pevný pás a na vaši bezpečnost dohlíží zkušená posádka. Jídlo pro vás, jako každým rokem, připravují ti nejlepší šéfkuchaři a jejich kulinářský um a sympatický úsměv vás budou držet při životě. Dinner in the Sky je skvělou příležitostí na pracovní jednání u kávy a vydatné pozdní snídaně, netradiční tříchodový rodinný oběd, ale také ideální možnost, jak vzít partnera až do nebe a užít si tak luxusní čtyřchodové menu při západu slunce. V denní nabídce je k výběru pobyt ve vzduchu od dvaceti do šedesáti minut, a pokud nejíte maso nebo máte na něco alergii, kuchyně se vám ráda přizpůsobí. „Ano“ vám také jistě řekne vaše drahá polovička i obchodní partner, a možná nebudete muset ani usměrňovat vaše ratolesti. Pořádná porce adrenalinu by jim jednou za den mohla stačit.
Dinner in the Sky

Dinner in the Sky

Akce je vhodná jak pro veřejnost, tak pro firemní/promo účely. Stačí si na oficiálních internetových stránkách www.dinnerinthesky.cz rezervovat balíček, který vám nejvíce vyhovuje, vhodně se obléci, a jít si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je, večeřet s Pánem Bohem. Pokud měříte více jak sto padesát centimetrů a jste zletilý nebo v doprovodu dospělé osoby, dostavte se dvacet minut předem a dávejte pozor na padající vidličky. Přejeme vám dobrou chuť.

Dinner in the sky