Elnino představuje luxusní parfémy značky Christian Siriano

Ondřej Petera
04. Prosinec 2019

Parfém, to je přesně to, co kromě krásných šatů nikdy nesmí chybět té pravé dámě na žádném večírku či oslavě. Je to přesně to, čím na sebe přilákáte požadovanou pánskou pozornost a čím dokážete dodat potřebnou energii i sobě. My si tu představíme luxusní značku dámských parfémů Christian Siriano. Tato značka nese jméno po talentovaném návrháři, který dnes kromě bot, kabelek, spodního prádla, bytových doplňků vymýšlí i jedinečnou kosmetiku a vůně.

Výrobky Christian Siriano se dnes vyznačují svou smyslností, elegancí a poukázáním na dokonalou ženskou siluetu. Zaručujeme Vám, že si jejich parfémy zamilujete na první přivonění. Internetový obchod Elnino nabízí hned několik elegantních parfémů Christian Siriano, my si tu ukážeme čtyři ty nejzajímavější.

Christian Siriano Intimate Silhouette

Parfémovaná voda laděná do nádherné fialové barvy, která má symbolizovat spiritualitu a srdečnost, bude Vaším dokonalým doplňkem pro večerní akce zimní sezóny, na které se hodí zaručeně nejvíce. Příjemným oříškovým aromatem sezamového semínka, k němuž se přidávají lehké tóny ambrového dřeva a jasmínu, si zamilujete Vy i Váš partner.

Již zmiňovaná fialová barva představuje dvě odlišné vlastnosti, konkrétně modrý klid a červenou energii, díky nimž podpoříte poklidné meditační chvilky.

Christian Siriano Midnight Silhouette

Luxusní parfém, z něhož ucítíme vůni slaměnky a léčivé rostliny, zvané „zlaté slunce,“ skvěle doplní Váš společenský outfit. Hodí se ke každodennímu nošení zejména v chladnějších měsících od pozimu do jara. Tato vůně je ještě umocněna aromatem pomela, hořkého pomeranče, soli a gurmánskou vůní sladkých hříšných pralinek.

Vezměte si černé šaty a design doplňte elegantním parfémem Christian Siriano Midnight Sillhouette. Navštivte podzimní party, vánoční večírek nebo třeba novoroční oslavu a všichni muži Vám zaručeně padnou k nohám.

Christian Siriano People Are People

Další vzrušující květinová vůně se silnou vanilkovou stopou. Vyzkoušejte si parfém a pociťte pocit kouzla rozevlátých šatů, díky němuž budete hvězdou každého večírku. Kromě vanilky pocítíte náramnou kombinaci švestek, bergamotů a růžového pepře. Nezapomínejme ani na tu hlavní část, kterou je květinová náruč, v níž je nejintenzivněji zastoupen jasmín, otočník a především vanilková orchidej a tuberóza.

A proč vládne této vůni především vanilka? Jedná se o královnu koření, které používali již středoameričtí indiáni a kterému neodolá snad nikdo. Zjistěte sami, jak neodolatelný je parfém Christian Siriano People Are People.

Christian Siriano Silhouette in Bloom

Zpříjemněte si horké letní dny svůdnou parfémovanou vůní Christian Siriano Silhouette in Bloom, která jako by okolo Vás vytvořila příjemnou květinovou auru. Buďte doslova magnetem pro muže díky vůni založené na afrodiziaku královské růže, italské mandarinky a hruškového listu, které jsou ještě umocněny aromatem růžového pepře. To všechno ještě skvěle doplňuje vonná pryskyřice a karamel.

Další produkty ještě s podrobnějšími informacemi naleznete na webových stránkách obchodu Elnino.