Giorgio Armani Aqua di Gio Absolu: pánská vůně plná dráždivé svěžesti

Redakce Luxus.cz
16. Listopad 2018
Čtenost článku je: [?]

Parfémovaná voda Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu, která přišla na trh v letošním roce, osloví sebevědomé a odvážné muže, jež disponují nejen fyzickou, ale i vnitřní silou. Jedná se o moderní a dřevitou akvatickou vůni, která přináší energii mořského příboje, lesa, a s ním také symbol udatného maskulinního lovce.

Na pikantnosti a tajemnosti jí přidávají kořenité ingredience, které okouzlí každou ženu. 

Parfém Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu má pořádný erotický náboj. Může za něho osvěžující kompozice vytvořená z mořských tónů, bergamotu a tropického ovoce, která se v srdci mění v aromatickou symfonii vonných akordů muškátu, levandule a rozmarýnu.

Za mužným základem parfému stojí elegantní tonkové boby, uvolňující pačule, vzácná dřeva a labdana, které charakterizují vůni lesa a sušeného ovoce. Protože jsou složky této parfémované vody tak pestré, je Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu vhodná k celoročnímu nošení.

Tvůrcem vůně Acqua Di Gio Absolu je stejně jako u klasické verze z roku 1996 slavný návrhář parfémů Alberto Morillas. Tváří kampaně se stal americký model Jason Morgan.

Elnino.cz