GRAND JOUR DE CHAMPAGNE 2014

Redakce
21. Říjen 2014
Čtenost článku je: 17076 [?]

Zapište si do diáře! Dne 5. - 8. 11. 2014 se koná jedinečný festival GRAND JOUR DE CHAMPAGNE 2014, který není určen pouze všem milovníkům šampaňského, ale i nadšencům dobrého jídla, gastronomie a nevšedních zážitků. Nesmíte zde proto chybět!

Na osmém ročníku festivalu se všichni návštěvníci mohou těšit nejen na Champagne Exhibition, ale ještě i na mnoho dalšího. Letošní program je vskutku nabitý.

Festival proběhne v reprezentativních prostorech Obecního domu, ve Smetanově síni, dále také v Best Western Premier Hotel International Brno a v dalších spřátelených partnerských restauracích a hotelích v Praze i v Brně.

Těšit se můžete například na degustační chvilky se šampaňským Prestige Cuvées champagne, Club Blanc de Blancs nebo na ojedinělou vertikální degustaci champagne Salon, k němuž budou servírovány mořské plody a kaviár. O špičkovou gastronomii se v průběhu festivalu postará nejmladší šéfkuchař oceněný michelinskou hvězdou – Michal Nizzero, jenž je původem z Belgie. V současnosti působí v restauraci jednoho luxusního pětihvězdičkového hotelu v oblasti Champagne (La Briqueterie v Épernay). Předtím působil kupříkladu v Londýně nebo v Dubaji.

Letošní banket je inspirován pokrmy, jež bývaly servírovány panovníkům francouzské monarchie.

Neváhejte a přijďte ochutnat a prožít to, co není možné nikde jinde!

Jen zde můžete ochutnat ty nejlepší značky pravého champagne. Těšit se můžete kupříkladu na champagne takových značek jako třeba: de Venoge, Salon/Delamotte, Deutz, Mailly Grand Cru, G. H. Mumm, Fleury a mnoho dalších.

www.champagne-grandjour.cz

GRAND JOUR DE CHAMPAGNE