Greece Tours: to nejlepší z Řecka spolehlivě od roku 1990

Redakce LUXUS.cz
21. Únor 2017
I když na výběr dovolené ještě nějaký čas je, na výběr té luxusní je ideální doba. Pokud stále váháte, kam si pojedete odpočinout a chcete, aby Vaše dovolená byla opravdu jedinečná, obraťte se na cestovní kancelář Greece Tours. Jak samotný název napovídá, kancelář nabízí to nejlepší z Řecka, a to už od roku 1990. Už toto její dlouholeté působení na českém trhu dokazuje, jak dobře svoji práci v Greece Tours dělají. Každoročně si díky ní užijí dovolenou v Řecku stovky klientů, kteří ji i po další roky zůstávají věrní.

Láká Vás luxus kosmopolitních hotelů? Pak si dopřejte dovolenou v Řecku, na řeckých ostrovech nebo Kypru v nádherném prostředí špičkových designových a butique hotelů! Poskytují ubytování v suitách nebo vilách se soukromými bazény a další služby pro náročné klienty. A abyste na svých cestách měli veškeré pohodlí, transfer z letiště do hotelu je zajištěn taxíkem.

Greece Tours pro Vás zajistí i ubytování v soukromí samostatných vil mimo rušná letoviska, jako je exkluzivní Porto Zante Villas. Jedná se o exkluzivní resort v oblasti Tragaki, asi 10 minut jízdy autem od hlavního města a přístavu. Tento komplex luxusních privátních plážových vil byl roku 2015 oceněný World Travel Awards. Je situován u soukromé písečné pláže s nádherným výhledem na záliv Jónského moře a sousední ostrov Kefalonia.

Vysoký standard ubytování a služeb nabízí také luxusní Daios Cove Luxury Resort & Villas. Kromě toho si při pobytu v Daios Cove Luxury Resort & Villas budete moci užívat soukromý záliv s písčitou pláží, venkovní bazény (jeden také s mořskou vodou) a vnitřní sladkovodní bazén. Díky své poloze a architektonickému ztvárnění poskytuje kouzelné výhledy na tyrkysový záliv a okolní přírodní scenérie. Hotel je členem Small Luxury Hotels a za své vynikající služby získal v roce 2013 hlavní cenu.

Nádherný hotel je také hotel Chromata, který se nachází v klidném městečku Imerovigli, jen 3 kilometry od hlavního města ostrova. Bělostný hotel, situovaný na klidném místě na jednom z nejvyšších vrcholů Imerovigli, nabízí úžasné výhledy na Egejské moře a servis na vysoké úrovní. Díky tomu je také členem Small Luxury Hotels of the World. V tomto hotelu budete mít rajský klid, z bezpečnostních důvodů zde totiž není povoleno ubytování dětí mladších 13 let. Greece Tours nabízí i hotely jen pro dospělé. Resorty couples only najdete na všech atraktivních řeckých ostrovech - Krétě, Korfu, Rhodosu, Kosu, Chalkidiki i na Santorini.

Máte-li naopak v plánu dopřát svým dětem řecké prázdniny, pak skvělé zázemí pro rodinnou dovolenou najdete v hotelech sítě Grecotel. Zdarma nebo jen za malý poplatek si tu můžete pronajmout nejen dětskou postýlku a kočárek, ale i řadu dalších nezbytností pro batolata jako jsou ohřívače láhví, monitory, chodítka, nočníky apod. Větší děti se mohou zabavit při zábavných hrách, soutěžích a dalších atraktivních aktivitách.

Pokud nemůžete odjet na týdenní dovolenou, ale k moři toužíte, má pro Vás Greece Tours možnost prodloužených víkendů u moře na řeckých ostrovech Kréta, Rhodos, Kos a Santorini. A abyste neztratili ani chvilku svého drahocenného času, může Vám zajistit i přepravu soukromým letem. No řekněte, nebyla by to dovolená snů?