NEWS & ARTICLES

Užijte si luxus v Řecku

ARTICLE BY
Porto Sani

Kromě úžasných pláží a pohodové atmosféry nabízí Řecko i luxusní hotely se službami na nejvyšší úrovni. Stylové resorty a boutique hotely s nádhernými scenériemi vám poskytnou příjemné zázemí s ubytováním ve suitách a vilách se soukromými bazény.

Sani Dunes

Nejširší výběr špičkových kosmopolitních hotelů v Řecku a na řeckých ostrovech najdete v cestovní kanceláři Greece Tours. Jak samotný název napovídá, kancelář nabízí to nejlepší z Řecka, a to už od roku 1990. Už toto její dlouholeté působení na českém trhu dokazuje, jak dobře svoji práci v Greece Tours dělají. Postarají se totiž nejen o ubytování, ale i o další související služby, abyste na svých cestách měli veškeré pohodlí od zajištěného pojištění, seatingu a cateringu během letu po pohodlný transfer taxíkem do hotelu.
Greece Tours zajišťuje pobyty i ve vybraných hotelech jen pro dospělé. Resorty couples only najdete na Krétě, Korfu, Rhodosu, Kosu, Chalkidiki, Mykonu i na Santorini.

Mykonos

Pokud si chcete dopřát báječnou rodinnou dovolenou, budou skvělou volbou resorty sítě Grecotel. Zdarma, popřípadě za malý poplatek si tu můžete pronajmout nejen dětskou postýlku a kočárek, ale i řadu dalších nezbytností pro vaše ratolesti jako jsou monitory, chodítka, ohřívače láhví i nočníky apod. Pro větší děti jsou připraveny nejrůznější atraktivní aktivity od výtvarné činnosti, po hry a zábavné soutěže, takže se nudit určitě nebudou.

Mykonos Blu

Nádherný a romantický je hotel Mykonos Blue, který se nachází na stejnojmenném ostrově. Hotel nacházející se přímo u písčité pláže si Vás získá svojí jedinečnou atmosférou, stylovými interiéry a krásnou zahradou.

Sani Asterias

Na poloostrově Chalkidiki, v zálivu na západním pobřeží, se nachází luxusní resort Sani, který se skládá z celkem pěti hotelů. Resort Vás uchvátí svými nadstandardními hotelovými službami a vysokým důrazem na ekologicky čisté prostředí. Kromě toho nabízí skvělé podmínky pro rodiny s dětmi, ale také pro milovníky vodních sportů.

Ikos Olivia

Čtyři tematické à la carte restaurace, šest barů, servis číšníků na pláži a u bazénu po celý den, minimarket, tenisové kurty, fitness studio a mnoho animačních programů naleznete v hotelu Ikos Olivia, taktéž na Chalkidiki. Tento výborně vybavený hotel je ideální pro lidi, kteří se rádi baví. Každý večer pořádá zajímavé programy, od muzikálových představení po dětské show. Navíc jsou v něm oddělené sekce pouze pro dospělé.

Amirandes

23 kilometrů na východ od Heraklionu leží hotel Amirandes. Tento impozantní komplex ve stylu architektury minojských paláců, přímo u písečné pláže v krásné zahradě s palmami, kromě hotelových budov nabízí také ubytování v bungalovech suitách a vilách. V komplexu je bazén olympijských rozměrů s mořskou vodou, sladkovodní i dětský bazén. Pro dokonalý odpočinek zde mají relaxační centrum, v němž si můžete dopřát třeba saunu, aromaterapii, masáže, manikúru a Ayurvédu.

Grecotel Caramel

Grecotel Caramel leží přímo u pláže na předměstí Rethymna, jen pár minut od původního benátského přístavu, v blízkosti obchůdků, půjčoven aut a restaurací. Tento elegantní areál s příjemnou prázdninovou atmosférou tvoří hlavní budova a nízkopodlažní domky obklopené zahradou. Ubytovat se můžete ve vkusně zařízených suitách i v dalších typech pokojů vyšších kategorií, popřípadě ve vilách s vlastním bazénem a soukromou pláží.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Greece Tours
(+420) 724 241 584
info@greece-tours.cz
Dlouhá 50, Praha

Firemní články

Greece Tours: to nejlepší z Řecka spolehlivě od roku 1990

21.2.2017

I když na výběr dovolené ještě nějaký čas je, na výběr té luxusní je ideální doba. Pokud stále váháte, kam si pojedete odpočinout a chcete, aby Vaše dovolená byla opravdu jedinečná, obraťte se na cestovní kancelář Greece Tours.

Porto Sani

Užijte si luxus v Řecku

13.2.2018

Kromě úžasných pláží a pohodové atmosféry nabízí Řecko i luxusní hotely se službami na nejvyšší úrovni. Stylové resorty a boutique hotely s nádhernými scenériemi vám poskytnou příjemné zázemí s ubytováním ve suitách a vilách se soukromými bazény.