Hodinky Balmain jsou dokonalou prezentací ženské krásy

Redakce
09. Únor 2018
Když se řekne Balmain, většina z nás si vybaví stejnojmenný návrhářský dům, který hned po druhé světové válce založil Pierre Balmain. Jeho Haute Couture modely, jež si oblíbily filmové hvězdy jako Brigitte Bardot, Marlene Dietrich a Katherine Hepburn, jsou okouzlující a výjimečné. Dnes tuto značku nosí největší hvězdy showbyznysu (mimo jiné i sestry Kardashianovy), nepřehlédnete ji ani na významných přehlídkách filmového umění. Značka Balmain je plna elegance a skutečně vytříbeného vkusu, kterému rozhodně nechybí originalita.

Hodinky Balmain se vyznačují slavným arabeskovým číselníkem, který čerpá inspiraci z výjimečného designu vznešené výšivky, která zdobí modely Haute Couture z návrhářského domu Pierre Balmain. Je jasné, že design Balmain hodinek se soustřeďuje kolem slavného motivu arabesky, symbolu elegance, a tak naplňuje prestiž jména svého tvůrce. Arabeska je jedna z nejdůležitějších forem arabského umění, která se používala již dávno v historii. Pro dekoraci se používaly nádherné stylizované motivy proplétajících se stromů a rostlin.

Úžasné na těchto hodinkách je, že jsou vyráběny v mnoha podobách: z ušlechtilé oceli, potažené žlutým či růžovým zlacením, s perletí či diamanty. Ať už jsou hodinky z jakéhokoli materiálu, jedno mají společné – všechny splňují vysoké standardy kvality a estetiky.
Orithia ii b4779.33.56

Orithia ii b4779.33.56

Balmain na několik let propojil své jméno s nejkrásnějšími ženami Švýcarska. K tomuto šťastnému spojení mezi Miss Švýcarska a hodinářské značky ze St-Imier došlo poprvé v roce 2005. Hodinky se tak mohly vyjímat na zápěstí takových krásek jako Lauriane Sallin nebo Laetitia Guarino.

Z modelových řad, které jsou nyní velmi trendy, zmiňme elegantní řadu Orithia II nebo Taffetas, jemnou řadu Madrigal Lady II zdobenou diamanty, řadu Balmazing II s výraznou arabeskou nebo originální řady Leafy a Kerria.
Balmazing ii b1799.22.85

Balmazing ii b1799.22.85

Orithia ii b4779.33.56
Balmazing ii b1799.22.85
Kerria rp original 11702
Leafy b3439.32.83
Taffetas b3175.32.86