NEWS & ARTICLES

Hodinky Balmain jsou dokonalou prezentací ženské krásy

ARTICLE BY

Když se řekne Balmain, většina z nás si vybaví stejnojmenný návrhářský dům, který hned po druhé světové válce založil Pierre Balmain. Jeho Haute Couture modely, jež si oblíbily filmové hvězdy jako Brigitte Bardot, Marlene Dietrich a Katherine Hepburn, jsou okouzlující a výjimečné. Dnes tuto značku nosí největší hvězdy showbyznysu (mimo jiné i sestry Kardashianovy), nepřehlédnete ji ani na významných přehlídkách filmového umění. Značka Balmain je plna elegance a skutečně vytříbeného vkusu, kterému rozhodně nechybí originalita.

Hodinky Balmain se vyznačují slavným arabeskovým číselníkem, který čerpá inspiraci z výjimečného designu vznešené výšivky, která zdobí modely Haute Couture z návrhářského domu Pierre Balmain. Je jasné, že design Balmain hodinek se soustřeďuje kolem slavného motivu arabesky, symbolu elegance, a tak naplňuje prestiž jména svého tvůrce. Arabeska je jedna z nejdůležitějších forem arabského umění, která se používala již dávno v historii. Pro dekoraci se používaly nádherné stylizované motivy proplétajících se stromů a rostlin.

Úžasné na těchto hodinkách je, že jsou vyráběny v mnoha podobách: z ušlechtilé oceli, potažené žlutým či růžovým zlacením, s perletí či diamanty. Ať už jsou hodinky z jakéhokoli materiálu, jedno mají společné – všechny splňují vysoké standardy kvality a estetiky.

Orithia ii b4779.33.56

Balmain na několik let propojil své jméno s nejkrásnějšími ženami Švýcarska. K tomuto šťastnému spojení mezi Miss Švýcarska a hodinářské značky ze St-Imier došlo poprvé v roce 2005. Hodinky se tak mohly vyjímat na zápěstí takových krásek jako Lauriane Sallin nebo Laetitia Guarino.

Z modelových řad, které jsou nyní velmi trendy, zmiňme elegantní řadu Orithia II nebo Taffetas, jemnou řadu Madrigal Lady II zdobenou diamanty, řadu Balmazing II s výraznou arabeskou nebo originální řady Leafy a Kerria.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

BECHYNĚ HODINÁŘSTVÍ
608 080 874
info@hodinarstvibechyne.cz
Václavské náměsí 776/10, Praha 1

Firemní články

Official Press Release

HODINKY GLASHÜTTE ORIGINAL V PRAŽSKÉM HODINÁŘSTVÍ BECHYNĚ

2.3.2013

Nejvyšší kvalita, ruční práce, malosériová výroba, výjimečné hodinářské patenty a samozřejmě společenská prestiž. I tak by se dala stručně charakterizovat jedna z nejlepších firem ve svém oboru.

Official Press Release

CARL F. BUCHERER - PATRAVI SCUBA TEC. DOBRODRUŽSTVÍ VE VELKÉM STYLU

28.1.2015

Carl F. Bucherer představil slavné potápěčské hodinky Patravi Scuba Tec ve zcela nové dimenzi - sportovní, kombinované se zářivým růžovým zlatem, jež vyzařují styl a dynamiku.

Official Press Release

TISSOT - HODINKY VÝZNAMNÝCH OSOBNOSTÍ

2.3.2015

Pod názvem TISSOT se skrývá švýcarská firma, kterou založil už v roce 1853 Charles-Felicien Tissot a jeho syn Charles-Emile.

ROLEX PŘICHÁZÍ S NOVOU VERZÍ HODINEK YACHT MASTER

7.8.2015

Švýcarská firma Rolex uvádí na trh novou verzi námořnických hodinek Oyster Perpetual Yacht-Master v černém provedení s 18karátovým zlatem Everose. Nabízíme vám pohled na vysoce kvalitní, elegantně zpracované a unikátní pánské hodinky.

HODINKY TUDOR PELAGOS BUDOU NA CESTÁCH DOPROVÁZET DOBRODRUHA JAKUBA VÁGNERA

20.8.2015

Tudor Hydronaut jsou unikátní hodinky, které jsou určeny do extrémních podmínek. Již několik let je nosí také je známý dobrodruh a rybář Jakub Vágner. A bude je nosit dál. Tentokrát však nový model Tudor Pelagos.

PŘEDSTAVUJEME MODELY HODINEK DOLCE VITA OD LONGINES V NOVÉM DESIGNU

6.10.2015

Kolekce hodinek Dolce Vita byla vytvořena v roce 1997 švýcarskou společností Longines. Je známkou prvotřídnosi a luxusu a je oblíbena pro svou schopnost moderně interpretovat tradiční hodinářskou eleganci.

TAG Heuer

VĚHLASNÁ ZNAČKA TAG HEUER V HODINÁŘSTVÍ BECHYNĚ

21.1.2016

Do portfolia hodinářských značek Hodinářství Bechyně se v nedávné době zařadil známý švýcarský výrobce náramkových hodinek TAG Heuer. Společnost byla založena v roce 1860 Edouardem Heuerem a od roku 1999 je součástí pařížského koncernu LVMH – Moët Hennessy Louis Vuitton SA.

VYBERTE SI STYLOVÉ, LUXUSNÍ HODINKY ZNAČKY TUDOR

15.3.2016

Značka Tudor píše počátky svého vzniku k roku 1926, kdy jí založil Hans Wilsdorf, zakladatel společnosti Rolex. Obě tyto značky se vyrábí pod jednou střechou, ale Tudor má přesto svojí výraznou tvář a historii.

KRÁSNÉ ELEGANTNÍ I SPORTOVNÍ HODINY OD CERTINY

10.5.2016

Zářivě zelené logo Certiny začala značka opět používat v rámci svého 125. výročí v roce 2013. Návrat k kořenům přinesl vzkříšení symbolu želvy, který používala na svých vodotěsných a vysoce odolných hodinkách už od 60. let.
Přestože se jedná o tradiční značku hodinek, je v duši mladá a chce život žít a užívat.

„Prezidentské hodinky“ Rolex Oyster Perpetual Day-Date slaví 60leté výročí

22.6.2016

Před 60 lety představil Hans Wilsdorf, zakladatel společnosti Rolex, světu náramkový chronometr Day-Date, který je dodnes vnímán jako ikona hodinářského umění. To dokazuje mimo jiné skutečnost, že tento unikátní strojek nosí po celou dobu jeho existence přední osobnosti světa.

Tudor představuje vlastní hodinkové strojky do extrémních podmínek

1.8.2016

Hodinky Tudor se v průběhu času vyvíjely po boku sesterské značky Rolex a dnes tvoří skutečně výjimečný klenot. Tudor je uznávanou ikonou mezi znalci hodinářského umění a hodinky se štítem ve znaku jsou žádaným prestižním doplňkem. V roce 2015 představila značka Tudor své dva historicky první kompletně vlastní kalibry MT5621 a MT5612.

VZNIK A VÝVOJ KULTOVNÍCH HODINEK ROLEX GMT-MASTER II

13.9.2016

Model GMT-Master byl poprvé uveden na trh v roce 1955 jako typ hodinek speciálně vyvinutých pro potřeby pilotů mezinárodních linek. Zdokonalený model GMT-Master II si díky možnosti zobrazení tří časových pásem oblíbili především cestovatelé.

Longines a jeho nejpřesnější quartzové hodinky Conquest V.H.P.

17.12.2017

V letošním roce představila věhlasná hodinářská společnost Longines svůj nový model sportovních hodinek – Conquest V.H.P. (Very High Precision).

Vrchol hodinářského umění společnosti Rolex: hodinky Oyster Perpetual Day-Date

19.12.2017

Pokud Váš partner miluje kvalitní hodinky, mohl by jej oslovit model hodinek Oyster Perpetual Day-Date, který je nejprestižnějším ze všech modelů značky Rolex.

Rodinné Hodinářství Bechyně s dlouholetou historií je zárukou té nejvyšší kvality

12.1.2018

Hodinky o svém majiteli vypovídají mnohé. Jaký je, jaký má rád styl, ale také to, čeho dosáhl. Jsou součástí majitelovy identity a mohou jej provázet po celý život. Proto bychom neměli jejich výběr podcenit. Při nákupu hodinek bychom se měli obrátit na odborníky v hodinářském oboru, kteří jim skutečně rozumí a umí poradit.

Hodinky Balmain jsou dokonalou prezentací ženské krásy

9.2.2018

Když se řekne Balmain, většina z nás si vybaví stejnojmenný návrhářský dům, který hned po druhé světové válce založil Pierre Balmain. Jeho Haute Couture modely, jež si oblíbily filmové hvězdy jako Brigitte Bardot, Marlene Dietrich a Katherine Hepburn, jsou okouzlující a výjimečné.

K dokonalé eleganci a noblese Vám pomohou hodinky Longines

16.3.2018

Švýcarská značka hodinek Longines se za více než 185 let své existence stala jedinečnou ukázkou toho, jak se tradice snoubí s kvalitou a elegancí. Stala se symbolem pro spojení hodinářského know-how se světem módy a umění.

TUDOR CLAIR DE ROSE, hodinky, jež jsou návratem k ženskosti

26.3.2018

TUDOR je věhlasná švýcarská hodinářská společnost, která se proslavila mechanickými hodinkami se sofistikovaným stylem a prověřenou spolehlivostí.

Padesát podob ikonických potápěčských hodinek Tudor Black Bay

20.4.2018

Hodinky Black Bay z řady Heritage se nechaly inspirovat šedesátiletou tradicí potápěčských hodinek značky TUDOR. Black Baye jsou moderní hodinky s retro nádechem, které převzaly designové prvky potápěčských hodinek různých generací.

The Longines Master Collection s modrým číselníkem –  přírůstek do legendární řady

The Longines Master Collection – Opus Magnum legendy jménem Longines

15.5.2018

Historie švýcarské značky Longines se datuje do roku 1832 a je tomu tak již plných 186 let po které se více než úspěšně snaží o výrobu stále lepších a lepších hodinek, které jsou v dnešní době právem považovány za synonymum pro dokonalé hodinářské umění, nekompromisní kvalitu a špičkový, elegantní, přitom vš