TUDOR CLAIR DE ROSE, hodinky, jež jsou návratem k ženskosti

Redakce
26. Březen 2018
TUDOR je věhlasná švýcarská hodinářská společnost, která se proslavila mechanickými hodinkami se sofistikovaným stylem a prověřenou spolehlivostí. Její historie spadá až do roku 1926, kdy si označení „The Tudor“ nechal zaregistrovat Hans Wilsdorf, otec značky Rolex. Již od počátku si hodinky TUDOR vybírali ti nejodvážnější dobrodruzi z celého světa. Mezi její ikonické modely dnes patří Black Bay, Pelagos nebo Style. Od roku 2015 se může také pyšnit vlastními mechanickými strojky.

Hodinky TUDOR si však pro svůj elegantní vzhled získaly i srdce žen. Právě k nim se nyní značka obrací s ženskou řadou Clair de Rose, která v loňském roce získala nový vzhled. Se starší řadou Clair de Rose ji spojuje klasický a nadčasový vzhled, díky němuž budou tyto hodinky vždy „in“.

Hodinky na první pohled upoutají svými jemnými křivkami středového pouzdra a výraznou korunkou, kterou zdobí kabošon z modrého spinelu. Jejich číselník má jemné reliéfové dekorace, na nichž jsou lakované římské číslice v nadčasové modré barvě. A protože snad každá žena miluje diamanty, může mít indexy z tohoto drahého kamene. Novinky z řady Clair de Rose jsou k dostání ve třech velikostech (26, 30 a 34 centimetrů), takže se hodí jak pro dámu s úzkým zápěstím, tak pro ženu se zápěstím silnějším. Všechny modely mají pouzdro z ušlechtilé oceli a jsou vybaveny automatickým strojkem s funkcí datumovky.

Vybrat si můžete ze tří druhů náramků. Pro ženy, které mají v oblibě ocelové náramky, nabízí TUDOR náramek s drobnými články ve tvaru „rýžových zrn“. V nabídce nechybí ani nadčasový náramek z aligátoří kůže nebo velmi příjemný a elegantní textilní náramek v modré barvě. Avšak ani ten nepochází z jen tak ledajaké dílny. Je vyráběn tradiční žakárovou technikou v rodinné francouzské firmě se 150letou tradicí. Díky tomu je náramek jednak velmi pohodlný, jednak má zcela osobitý charakter.

Hodinky z řady Clair de Rose upoutají ženy, které si oblíbily decentní, avšak odvážný styl. Ženy, které ví, co chtějí a nedělají kompromisy. Ženy, které jsou jako Clair de Rose… Hodinky TUDOR naleznete v nabídce Hodinářství Bechyně.