Rodinné Hodinářství Bechyně s dlouholetou historií je zárukou té nejvyšší kvality

Redakce
12. Leden 2018
Hodinky o svém majiteli vypovídají mnohé. Jaký je, jaký má rád styl, ale také to, čeho dosáhl. Jsou součástí majitelovy identity a mohou jej provázet po celý život. Proto bychom neměli jejich výběr podcenit. Při nákupu hodinek bychom se měli obrátit na odborníky v hodinářském oboru, kteří jim skutečně rozumí a umí poradit. Právě takovým odborníkem na slovo vzatým je Hodinářství Bechyně.

Právě pro svoji vysokou odbornost je prodejna v pražské Štěpánské ulici dnes legendou, kterou navštěvují hodinářští znalci již více než 35 let. Tolik let totiž uplynulo od doby, od kdy majitel butiku, pan Vladimír Bechyně, provozuje na této adrese hodinářské řemeslo. Svoji vlastní firmu založil krátce po roce 1989. První švýcarské značky, které začal prodávat, byly Longines a Tissot. Největším úspěchem bylo získání zastoupení značky Rolex, kdy bylo Hodinářství Bechyně vůbec prvním prodejcem této značky ve východním bloku. Od roku 2009 jsou v Hodinářství Bechyně k dostání také hodinky Tudor, které jsou sesterskou společností Rolexu.
Rolex Datejust 41

Rolex Datejust 41

Protože si pan Vladimír Bechyně neumí představit, že by to, co budoval desítky let, předal někomu mimo rodinu, v roce 2000 začal předávat hodinářství své dceři Lence, která je dnes jednatelkou a spolumajitelkou hodinářství. Velkým milníkem v historii firmy bylo otevření druhé prodejny, která se nachází na Václavském náměstí pod číslem popisným 10. Úspěch zažilo Hodinářství Bechyně také počátkem loňského roku, kdy získalo velkoobchodní zastoupení švýcarské značky Tudor, a stalo se tak prvním a současně jediným autorizovaným distributorem této značky na světě.

Kromě toho, že zde zakoupíte hodinky luxusních švýcarských značek Rolex, Tudor, Longines, TAG Heuer, Rado a Balmain, postarají se zde také o jejich servis, na nějž hodinářství klade velký důraz. O jeho kvalitě svědčí mimo jiné skutečnost, že Vašim hodinkám se věnují mistři hodináři, kteří se školí přímo u švýcarských dodavatelů.
Rolex Lady Datejust 28

Rolex Lady Datejust 28

A protože se pan Vladimír Bechyně obklopuje samými zkušenými a schopnými lidmi, naleznete je i v jeho buticích, kde Vám rádi s výběrem hodinek pomohou. Svoji celoživotní hodinářskou filozofii pak majitel Hodinářství Bechyně shrnuje: „Mám radost, když mohu zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis – nejen prodat a dál se o zákazníka už nezajímat. Těší mě, když se pak tito zákazníci vracejí.“

Ptáte se, zda existuje nějaký návod na koupi těch pravých hodinek? Odpověď zní: ne. Jak říká Vladimír Bechyně, výběr hodinek je otázkou vkusu. Pro muže jsou hodinky takovým šperkem, kterého si váží, mohou ale být i uloženou investicí.

BECHYNĚ HODINÁŘSTVÍ