NEWS & ARTICLES

Rodinné Hodinářství Bechyně s dlouholetou historií je zárukou té nejvyšší kvality

ARTICLE BY

Hodinky o svém majiteli vypovídají mnohé. Jaký je, jaký má rád styl, ale také to, čeho dosáhl. Jsou součástí majitelovy identity a mohou jej provázet po celý život. Proto bychom neměli jejich výběr podcenit. Při nákupu hodinek bychom se měli obrátit na odborníky v hodinářském oboru, kteří jim skutečně rozumí a umí poradit. Právě takovým odborníkem na slovo vzatým je Hodinářství Bechyně.

Právě pro svoji vysokou odbornost je prodejna v pražské Štěpánské ulici dnes legendou, kterou navštěvují hodinářští znalci již více než 35 let. Tolik let totiž uplynulo od doby, od kdy majitel butiku, pan Vladimír Bechyně, provozuje na této adrese hodinářské řemeslo. Svoji vlastní firmu založil krátce po roce 1989. První švýcarské značky, které začal prodávat, byly Longines a Tissot. Největším úspěchem bylo získání zastoupení značky Rolex, kdy bylo Hodinářství Bechyně vůbec prvním prodejcem této značky ve východním bloku. Od roku 2009 jsou v Hodinářství Bechyně k dostání také hodinky Tudor, které jsou sesterskou společností Rolexu.

Rolex Datejust 41

Protože si pan Vladimír Bechyně neumí představit, že by to, co budoval desítky let, předal někomu mimo rodinu, v roce 2000 začal předávat hodinářství své dceři Lence, která je dnes jednatelkou a spolumajitelkou hodinářství.
Velkým milníkem v historii firmy bylo otevření druhé prodejny, která se nachází na Václavském náměstí pod číslem popisným 10. Úspěch zažilo Hodinářství Bechyně také počátkem loňského roku, kdy získalo velkoobchodní zastoupení švýcarské značky Tudor, a stalo se tak prvním a současně jediným autorizovaným distributorem této značky na světě.

Kromě toho, že zde zakoupíte hodinky luxusních švýcarských značek Rolex, Tudor, Longines, TAG Heuer, Rado a Balmain, postarají se zde také o jejich servis, na nějž hodinářství klade velký důraz. O jeho kvalitě svědčí mimo jiné skutečnost, že Vašim hodinkám se věnují mistři hodináři, kteří se školí přímo u švýcarských dodavatelů.

Rolex Lady Datejust 28

A protože se pan Vladimír Bechyně obklopuje samými zkušenými a schopnými lidmi, naleznete je i v jeho buticích, kde Vám rádi s výběrem hodinek pomohou. Svoji celoživotní hodinářskou filozofii pak majitel Hodinářství Bechyně shrnuje: „Mám radost, když mohu zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis – nejen prodat a dál se o zákazníka už nezajímat. Těší mě, když se pak tito zákazníci vracejí.“

Ptáte se, zda existuje nějaký návod na koupi těch pravých hodinek? Odpověď zní: ne. Jak říká Vladimír Bechyně, výběr hodinek je otázkou vkusu. Pro muže jsou hodinky takovým šperkem, kterého si váží, mohou ale být i uloženou investicí.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

BECHYNĚ HODINÁŘSTVÍ
224214349
info@hodinarstvibechyne.cz
Štěpánská 57,Praha

Firemní články

Rodinné Hodinářství Bechyně s dlouholetou historií je zárukou té nejvyšší kvality

12.1.2018

Hodinky o svém majiteli vypovídají mnohé. Jaký je, jaký má rád styl, ale také to, čeho dosáhl. Jsou součástí majitelovy identity a mohou jej provázet po celý život. Proto bychom neměli jejich výběr podcenit. Při nákupu hodinek bychom se měli obrátit na odborníky v hodinářském oboru, kteří jim skutečně rozumí a umí poradit.

Vrchol hodinářského umění společnosti Rolex: hodinky Oyster Perpetual Day-Date

19.12.2017

Pokud Váš partner miluje kvalitní hodinky, mohl by jej oslovit model hodinek Oyster Perpetual Day-Date, který je nejprestižnějším ze všech modelů značky Rolex.

Longines a jeho nejpřesnější quartzové hodinky Conquest V.H.P.

17.12.2017

V letošním roce představila věhlasná hodinářská společnost Longines svůj nový model sportovních hodinek – Conquest V.H.P. (Very High Precision).

VZNIK A VÝVOJ KULTOVNÍCH HODINEK ROLEX GMT-MASTER II

13.9.2016

Model GMT-Master byl poprvé uveden na trh v roce 1955 jako typ hodinek speciálně vyvinutých pro potřeby pilotů mezinárodních linek. Zdokonalený model GMT-Master II si díky možnosti zobrazení tří časových pásem oblíbili především cestovatelé.

Tudor představuje vlastní hodinkové strojky do extrémních podmínek

1.8.2016

Hodinky Tudor se v průběhu času vyvíjely po boku sesterské značky Rolex a dnes tvoří skutečně výjimečný klenot. Tudor je uznávanou ikonou mezi znalci hodinářského umění a hodinky se štítem ve znaku jsou žádaným prestižním doplňkem. V roce 2015 představila značka Tudor své dva historicky první kompletně vlastní kalibry MT5621 a MT5612.

„Prezidentské hodinky“ Rolex Oyster Perpetual Day-Date slaví 60leté výročí

22.6.2016

Před 60 lety představil Hans Wilsdorf, zakladatel společnosti Rolex, světu náramkový chronometr Day-Date, který je dodnes vnímán jako ikona hodinářského umění. To dokazuje mimo jiné skutečnost, že tento unikátní strojek nosí po celou dobu jeho existence přední osobnosti světa.

KRÁSNÉ ELEGANTNÍ I SPORTOVNÍ HODINY OD CERTINY

10.5.2016

Zářivě zelené logo Certiny začala značka opět používat v rámci svého 125. výročí v roce 2013. Návrat k kořenům přinesl vzkříšení symbolu želvy, který používala na svých vodotěsných a vysoce odolných hodinkách už od 60. let.
Přestože se jedná o tradiční značku hodinek, je v duši mladá a chce život žít a užívat.

VYBERTE SI STYLOVÉ, LUXUSNÍ HODINKY ZNAČKY TUDOR

15.3.2016

Značka Tudor píše počátky svého vzniku k roku 1926, kdy jí založil Hans Wilsdorf, zakladatel společnosti Rolex. Obě tyto značky se vyrábí pod jednou střechou, ale Tudor má přesto svojí výraznou tvář a historii.

TAG Heuer

VĚHLASNÁ ZNAČKA TAG HEUER V HODINÁŘSTVÍ BECHYNĚ

21.1.2016

Do portfolia hodinářských značek Hodinářství Bechyně se v nedávné době zařadil známý švýcarský výrobce náramkových hodinek TAG Heuer. Společnost byla založena v roce 1860 Edouardem Heuerem a od roku 1999 je součástí pařížského koncernu LVMH – Moët Hennessy Louis Vuitton SA.

PŘEDSTAVUJEME MODELY HODINEK DOLCE VITA OD LONGINES V NOVÉM DESIGNU

6.10.2015

Kolekce hodinek Dolce Vita byla vytvořena v roce 1997 švýcarskou společností Longines. Je známkou prvotřídnosi a luxusu a je oblíbena pro svou schopnost moderně interpretovat tradiční hodinářskou eleganci.

HODINKY TUDOR PELAGOS BUDOU NA CESTÁCH DOPROVÁZET DOBRODRUHA JAKUBA VÁGNERA

20.8.2015

Tudor Hydronaut jsou unikátní hodinky, které jsou určeny do extrémních podmínek. Již několik let je nosí také je známý dobrodruh a rybář Jakub Vágner. A bude je nosit dál. Tentokrát však nový model Tudor Pelagos.

ROLEX PŘICHÁZÍ S NOVOU VERZÍ HODINEK YACHT MASTER

7.8.2015

Švýcarská firma Rolex uvádí na trh novou verzi námořnických hodinek Oyster Perpetual Yacht-Master v černém provedení s 18karátovým zlatem Everose. Nabízíme vám pohled na vysoce kvalitní, elegantně zpracované a unikátní pánské hodinky.

Official Press Release

TISSOT - HODINKY VÝZNAMNÝCH OSOBNOSTÍ

2.3.2015

Pod názvem TISSOT se skrývá švýcarská firma, kterou založil už v roce 1853 Charles-Felicien Tissot a jeho syn Charles-Emile.

Official Press Release

CARL F. BUCHERER - PATRAVI SCUBA TEC. DOBRODRUŽSTVÍ VE VELKÉM STYLU

28.1.2015

Carl F. Bucherer představil slavné potápěčské hodinky Patravi Scuba Tec ve zcela nové dimenzi - sportovní, kombinované se zářivým růžovým zlatem, jež vyzařují styl a dynamiku.

Official Press Release

HODINKY GLASHÜTTE ORIGINAL V PRAŽSKÉM HODINÁŘSTVÍ BECHYNĚ

2.3.2013

Nejvyšší kvalita, ruční práce, malosériová výroba, výjimečné hodinářské patenty a samozřejmě společenská prestiž. I tak by se dala stručně charakterizovat jedna z nejlepších firem ve svém oboru.