NEWS & ARTICLES

Insight Home pomáhá lidem lépe bydlet

ARTICLE BY
Foto © Archiv Insight Home

Celosvětový průzkum společnosti SKANSKA ukázal, že ve vnitřních prostorech, kde se správně řídí kvalita ovzduší, teplota a světlo, vzrůstá produktivita až o 30 %. Znamená to, že v takových domech se lépe a zdravěji žije, rychleji si odpočinete a vaše děti se třeba lépe učí. Aby toto bylo možné, je nutné propojit topení, chlazení, vzduchotechniku, rekuperaci, světla a stínění do jednoho celku – zjednodušeně se tomu říká chytré bydlení.

Foto © Archiv Insight Home

Lídrem na tomto trhu je česká společnost Insight Home, která má za osm let své existence za sebou stovky realizací, které jsou postavené na špičkových světových produktech AMX, CRESTRON, LUTRON, KNX a WAGO. Díky spolupráci s nejlepšími českými, ale i zahraničními architekty, řídí domy největším českým miliardářům, ale nabízí i stejně spolehlivé systémy třeba pro byt 3+kk. Proto je úspěšná i v rezidenčních developerských projektech předních developerů, mezi které patří PENTA, DARAMIS, SATPO, HINTON nebo SEBRE.

Foto © Archiv Insight Home

V současné době většina výrobců topení, stínění, zabezpečovacích systémů, kamerových systémů, domácí elektroniky ad. nabízí ovládání přes různé aplikace. Můžete tak například aktivovat zabezpečovací systém vašeho domu z mobilního telefonu. Pokud však tyto systémy nejsou vzájemně propojené, nic jiného se nestane. V propojené domácnosti, například při odchodu z domu, se jediným dotykem zabezpečí celý dům. Kamery se přepnou na pult centrální ochrany, zatáhnou se žaluzie a markýzy, zhasnou se všechna světla, sníží se topení nebo se vypnou klimatizace, domácí spotřebiče se přepnou do stand-by režimu, zavře se přívod plynu ke sporáku a odpojí se zásuvky, kde můžete mít žehličku, kulmu nebo varnou konvici.

Foto © Archiv Insight Home

Díky propojení topení, chlazení, vzduchotechniky a stínění, například v návaznosti na otevřená okna a dveře, dochází k maximálním úsporám, které mohou dosahovat až 30 %. Dalších úspor lze dosáhnout propojením domácnosti s fotovoltaickými nebo solárními panely a bateriovými systémy. Insight Home navíc jako jedna z mála společností na trhu umí provoz elektrických spotřebičů v domácnosti propojit s predikčními systémy ceny elektrické energie, a tak máte jistotu, že náklady na energie budou nejnižší možné.

Foto © Archiv Insight Home

Společnost Insight Home je přední česká společnost v oblasti řízení budov a domácí automatizace. Z hlediska obratu patří mezi 10 % největších společností v České republice a pro rok 2015 a 2016 byla zařazena do exkluzivní společnosti nejúspěšnějších firem, když obdržela ocenění Českých 100 nejlepších. Působí také na Slovensku, Polsku a v Rusku.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

INSIGHT HOME
603 52 50 50
luxus@InsightHome.com
Na Usedlosti 1837/10, Praha

Firemní články

Official Press Release

ROZHOVOR S JANEM PRŮCHOU, ZAKLADATELEM INSIGHTHOME

29.9.2014

Kancelář společnosti InsightHome je na střeše jednoho věžáku. Výhled na Prahu je neuvěřitelný, na obzoru dohlédnete až na Říp. Uvnitř se návštěvník ocitne v útulném vzdušném prostředí, které připomíná sci fi.

SEXY FUSION VÁS POTĚŠÍ NA POHLED I NA POSLECH

3.5.2016

Česká veřejnost se může těšit z nové značky Sexy Fusion přinášející luxusní umělecké reprosoustavy na český trh. Pod názvem Sexy Fusion objevíte nejen krásu na první pohled, vhodnou do každého interiéru, ale také super špičkový zvuk.

Začátkem prosince se v Černé labuti koná poslední Ajurvédská snídaně tohoto roku

29.11.2016

Ajurvéda je stará indická nauka o životě, jejíž logické, po tisíciletí ověřené a hlavně nedog-matické zásady dnes oslovují stále více lidí. Pokud i Vás tato nauka zajímá, můžete letos naposledy zavítat do pražské Černé labuti, kde se 5. prosince (od 8 do 10 hodin) koná Ajurvédská snídaně.

Foto © Archiv Insight Home

Insight Home pomáhá lidem lépe bydlet

3.8.2017

Celosvětový průzkum společnosti SKANSKA ukázal, že ve vnitřních prostorech, kde se správně řídí kvalita ovzduší, teplota a světlo, vzrůstá produktivita až o 30 %. Znamená to, že v takových domech se lépe a zdravěji žije, rychleji si odpočinete a vaše děti se třeba lépe učí.

SEXY FUSION ZA 100 BITCOINŮ TVOŘÍ DĚJINY

24.11.2017

Sexy Fusion, česká butiková značka zabývající se vývojem a zakázkovou výrobou exkluzivních designových audio systémů, s potěšením uvádí na trh mistrovské dílo designového audia, ceněného na 100 bitcoinů, které nese název Historická edice. Partnery značky Sexy Fusion byly Kinský Wood Design a Insight Home.