SEXY FUSION VÁS POTĚŠÍ NA POHLED I NA POSLECH

Redakce
03. Květen 2016
Čtenost článku je: 15933 [?]
Česká veřejnost se může těšit z nové značky Sexy Fusion přinášející luxusní umělecké reprosoustavy na český trh. Pod názvem Sexy Fusion objevíte nejen krásu na první pohled, vhodnou do každého interiéru, ale také super špičkový zvuk.

Sexy Fusion je inovativní koncept, který dokonale sjednocuje high-end zvuk, design a krásu umění. Autor konceptu, Jan Krasňan, žil v New York City a pracoval jako investiční bankéř. Jeho vášní se stalo moderní umění včetně svých investičních aspektů. A vy máte nyní příležitost pořídit si kousek tohoto umění k sobě domů.

Prvním obchodním partnerem a ambasadorem pro tuto moderní záležitost se stala společnost Insight Home, kde je možné si také Sexy Fusion prohlédnout. Buďte si jisti, že neodoláte pokušení si uměleckou reprosoustavou zkrášlit váš interiér.

Jedinečné reprosoustavy si můžete prohlédnout a poslechnout na Prague Design Weeku, místnost č. 304, který proběhne ve dnech 2. až 8. května 2016. Sexy Fusion si můžete prohlédnout na: https://www.facebook.com/sexyfusiondesign/ a nebo navštivte Insight Home na: http://www.insighthome.eu/reference/sexy-fusion/default.html

INSIGHT HOME