Začátkem prosince se v Černé labuti koná poslední Ajurvédská snídaně tohoto roku

Redakce
29. Listopad 2016
Čtenost článku je: 15383 [?]
Ajurvéda je stará indická nauka o životě, jejíž logické, po tisíciletí ověřené a hlavně nedog-matické zásady dnes oslovují stále více lidí. Pokud i Vás tato nauka zajímá, můžete letos naposledy zavítat do pražské Černé labuti, kde se 5. prosince (od 8 do 10 hodin) koná Ajurvédská snídaně.

Bude na Vás na ní čekat několik specialit. Přednášet zde bude Mudr. David Frej, který patří k zakladatelům ajurvédy v Čechách. Tato přednáška zaujme jistě každého, komu není jeho zdraví lhostejné.

Velkorysý mikulášský dárek si pro Vás připravil partner Ajurvédských snídaní – Freshbedýnky. Na každého účastníka Snídaně čeká voucher v hodnotě 200,- Kč! Důstojným ukončením prvního roku setkávání příznivců ajurvédy důstojně a chutně zakončí jídlo šéfkuchaře Garyho Wrighta.

Včera, 28. 11., byla v Černé labuti vernisáž pop-up výstavy s názvem UNKNOWN, která se točí kolem osobnosti Ardena Zadricka, osmiletého chlapce, který již od čtyř let projevuje enormní zájem nejen o vytváření vlastních světů, ale i o jejich vizuální zpodobnění.

Ardenův nesporný talent ke kresbě byl iniciačním bodem pro jeho matku Karin Zadrick, která je sama vizuální umělkyní. Touha spolupracovat se synem a přetavit jeho usilovnou práci v něco trvalého, vedla ke vzniku výjimečné knihy malého autora s názvem „Svět dinosaurů“ a podtitulem Skicář pro děti a dospělé. Pro veřejnost bude výstava otevřena v sobotu 3. 12. od 12 do 17 hodin a v neděli 4. 12. od 14 do 19 hodin. Více info naleznete na www.cernalabut.cz.

INSIGHT HOME