SEXY FUSION ZA 100 BITCOINŮ TVOŘÍ DĚJINY

Redakce
24. Listopad 2017
Čtenost článku je: 17188 [?]
Sexy Fusion, česká butiková značka zabývající se vývojem a zakázkovou výrobou exkluzivních designových audio systémů, s potěšením uvádí na trh mistrovské dílo designového audia, ceněného na 100 bitcoinů, které nese název Historická edice. Partnery značky Sexy Fusion byly Kinský Wood Design a Insight Home. Pozornost okamžitě upoutají čelní panely, ručně vyrobené z osm set let staré olivy, která rostla v Kalábrii. Takto toto exkluzivní dřevo vysychalo po dobu 30 let, aby byla zajištěna jeho stabilita, a čekalo na vhodnou příležitost ke zpracování. Oliva byla získána od společnosti Kinský Wood Design, prvotřídní provedení a design byly vytvořeny ve spolupráci s úspěšnými architekty.

Jan Krasňan, autor konceptu Sexy Fusion, hrdě říká: „S velkou radostí uvádíme na trh Historickou edici u příležitosti dosažení rekordní ceny Bitcoinu, která poprvé překonala hranici 6.000 euro (a 7.000 US dolarů). Historická edice je první a jediný exkluzivní designový audio systém, který je určen k prodeji pouze za Bitcoiny. Historická edice představuje inženýrskou špičku a při vývoji nebylo naším cílem na kvalitě ušetřit. 100 bitcoinů je nezapomenutelná částka, která bezpečně zajistí místo v historii.“

Tento jedinečný zakázkový audio systém je ručně vyroben na bázi nové generace zvukové technologie, je nabitý inovacemi a vybavený nejmodernějšími audio komponenty, pocházejícími od leaderů audiofilního trhu, jako jsou Mundorf a WBT. Sexy Fusion Historická edice je nejvíce všestranný designový high-end audio systém na aktuálním trhu. Samozřejmostí je možnost jemných korekcí výšek a basů pro zohlednění akustiky konkrétní místnosti a preferencí posluchače. Sexy Fusion bez námahy reprodukuje všechny žánry hudby bez nežádoucího zkreslení nebo poslechové únavy. Historická edice uspokojí jak fanoušky hi-fi, tak i milovníky designu a moderního životního stylu. Vidět a slyšet jej můžete v pražském showroomu Insight Home.

INSIGHT HOME