Výstava

Letní diamantová výstava šperků

EVENT BY

Představíme novou kolekci šperků 2017 s nádhernými diamanty a barevnými kameny různých tvarů a velikost.

Krásné diamanty a barevné kameny, to je hlavním lákadlem Letní diamatové výstavy, kterou aktuálně pořádá společnost DIC. Léto je období plné různorodých barev, které se promítly i do šperků a doplňků v této sezoně. Prodejní výstava klenotů z celého světa trvá až do 1. 9. 2017 v Praze a Bratislavě.

Tradiční čiré diamanty jsou klasikou, kterou dokáží skvěle doplnit o něco extravagantnější barevné kombinace. Kameny hrající všemi barvami duhy zařadila do svého portfolia i šperkařská společnosti DIC, která představila novou kolekci klenotů pro rok 2017. Šperkařské umění bude k vidění v showroomu DIC sídlící v ulici Široká 15 na Praze 1, pokud byste měli blíže na Slovensko, zastavit se můžete v ulici Krasovského 13 v Bratislavě. Celá výstava je současně také prodejní, takže si zájemci mohou vybrané šperky zakoupit.

V době konání výstavy do 1. 9. 2017 Vám bude pražský showroom k dispozici každý den od pondělí do pátku od 10:30 do 19:00, v Bratislavě pak od pondělí do pátku od 11:00 do 18:00.

Galerie

Medailonek společnosti

D.I.C. - DIAMONDS INTERNATIONAL CORPORATION
379829301
office@dicholding.com
Široká 15, Praha

Firemní články

Nebojte se nosit exotické šperky. Je tu přece bláznivé léto!

13.7.2017

Léto je plné barev, vášně, bláznivých párty a myšlenek na dovolenou v nějaké cizokrajné zemi s nekonečně dlouhými písečnými plážemi. Rozhodně proto není na škodu přizpůsobit se této příjemné části roku i v oblékání a módních doplňcích.

Největší výstava tanzanitů v České republice

4.11.2016

V Praze bude moci veřejnost od 9. do 14. listopadu 2016 zhlédnout unikátní výstavu tanzanitů a šperků z tohoto vzácného drahokamu. Dominantou celé výstavy bezesporu bude největší opracovaný tanzanit na světě, jehož velikost je 200 karátů.

LUXUSNÍ SNUBNÍ PRSTENY PRO NĚHO I JI

20.5.2016

Překrásné skládané snubní prsteny si můžete vybírat z nabídky společnosti Diamonds International Corporation. Mezi trendy tohoto roku patří skládané prsteny s příběhem a také prsteny s barevnými kameny a z barevného zlata.

Official Press Release

DIAMONDS INTERNATIONAL CORPORATION VYTVOŘIL KORUNKU PRO NOVOU MISS UNIVERSE 2015

26.1.2015

Novou Miss již známe, je jí krásná Kolumbijka Paulina Vega. A právě ona byla dekorována nádhernou korunkou původem z České republiky. Tuto korunku na základě spolupráce s Miss Universe Organization vyrobila Diamonds International Corporation.