MASERATI LEVANTE SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT V AUTOSALÓNU SCUDERIA

Andrea Mevaldová
14. Duben 2016
Úchvatný design, dokonalá exkluzivita, pozoruhodný výkon, silniční GT dynamika, plně funkční off-road a vysoký komfort v terénu, to je ve zkratce nejatraktivnější vůz v segmentu luxusních SUV- Maserati Levante.

Maserati Levante je nový, revoluční vůz SUV, vůbec první s trojzubcem ve znaku.

Pro značku Maserati se stal tento večer, představení nového modelu, oslavou historické události ve velkolepém stylu, přesně tak jak si to značka zaslouží. Na tak důležité události pořádanou společností Scuderia Praha nemohli chybět ani významní partneři Maserati – Ermenegildo Zegna, Bulgari, Moser, Samsung a Forum Karlin.

Není se co divit, že vůz byl doslova v obležení po celý večer. Nikdo si nechtěl nechat ujít jedinečnou příležitost prohlédnout si Levante zblízka, případně se posadit do této luxusní novinky od Maserati.

Nevídaně luxusní SUV s nejprostornějším interiérem ve své třídě bylo oficiálně představeno na březnovém autosalonu v Ženevě 2016. V segmentu terénních automobilů je Levante klenotem, který nesmí chybět ve výkladní skříni nikoho, kdo ocení praktičnost vozu, jeho elegantně zpracovaný design a agresivní zavodni srdce. Levante bylo navrženo v turínském atelieru automobilky Maserati, která pojala pohled na SUV tak nějak po svém. Design vytváří nový styl ve světě SUV, ve kterém se snoubí linie kupé společně s prvotřídním a prostorným interiérem.

Pod kapotou svalnaté karoserie burácejí dva typy motorů, benzinový a dieselový. Benzinový motor do Levante vyrábí Ferrari v Maranellu. Levante je králem své třídy, má precizně zpracovaný exteriér i interiér, detaily vozu jsou dohnány s maximálním citem k dokonalosti a použité materiály jsou v té nejvyšší kvalitě.

Ať už s novým Levante vyjedete na silnici nebo do terénu, o jízdu se postará Maserati Stability a vy si budete moci maximálně vychutnat luxusní požitek z jízdy.