NEWS & ARTICLES

MCELSKÉ SVATBY NEBESKÉ

ARTICLE BY
foto Matěj Třasák

Chateau Mcely je jedním z 2 000 zámků, kterými Čechy oplývají. A tak se může trendy hra na princezny a prince pro rok 2018 rozehrát. A co bude in? Rozhodně dekorace s geometrickými tvary a svatební dorty v mramorovém a kamenném designu. Šetřit se nebude ani světýlky a závěsnými dekoracemi. To vše v kontrastu s ručně malovanými tiskovinami a nápaditými slavobránami.

foto Tomáš Loutocký

Svatby v BOHO stylu jsou stále populární. Čím méně jsou svázané, tím více jsou žádané - ale s patřičným luxusem, skvělým servisem a grácií.
Jednoznačně TOP je svatba na louce. Louky v okolí Chateau Mcely tvoří čtyři hektary parku a už jejich názvy jsou lákavé. Co takhle napsat na pozvánku „svatební obřad na velké kopretinové louce“?

foto Matěj Třasák

Do kurzu se dostává také obnovení manželského slibu, stále větší obliby se těší zimní svatby. Takže klapky na uši, bílé pletené ponožky a teplé rukavice, zapřáhnout koně za sáně s kožešinou a svatební zimní jízda může začít.

foto Štěpán Vrzala, Lily Madonna

Ať už si vyberete pro svůj velký den jakýkoli, každý den v roce ve Mcelích stojí za to! Jaro je proslulé záhony tulipánů a narcisů. Léto fialovou šalvějovou stuhou linoucí se celým parkem a barvenými voňavými loukami. Podzim okouzluje koberci mnohobarevných listů a závěr roku, kdy zima vše zahaluje do bílé romantiky, je výjimečný díky velkolepé adventní výzdobě, sedmi sty metry řetězů osvětlenému parku a extravagancí zářících lustrů zavěšených na stromech.

foto Matěj Třasák

K tomu všemu Chateau Mcely nabízí atraktivní svatební výhody, které lze čerpat do 31. května 2018. Podívejte se, jak může vypadat chic Svatba na Chateau Mcely. Inspirací Vám může být také mcelský svatební web a Pinterest.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

CHATEAU MCELY
325600000
Chateau@ChateauMcely.com
Mcely 61, Mcely

Firemní články

Official Press Release

NÁKUP DÁRKŮ Z KOLEKCE CHATEAU MCELY V CENTRU PRAHY

9.12.2014

 
Tento tradiční pop-up shop je otevřen od 13. do 23. prosince 2014.Tento dočasný pop-up shop sídlí opět v centru Prahy ve Vězeňské ulici v prostorách butiku Caramello Firenze. Dveře se zákazníkům poprvé otevřou tuto sobotu 13. 12. 2014 a dárky si zde budete moci zakoupit až do 23. 12. 2014 do 19 hodin.

Official Press Release

PODZIMNÍ VÝHODY NA CHATEAU MCELY

17.10.2014

Sluneční rána se pomalu proměňují v mlhou zastřená. Podzimní příroda nás okouzluje svou barevnou rozmanitostí. V zámeckém parku naleznete v této době oázu klidu a vůní, což je ideální pro načerpání potřebné energie. Pdzimní čas je ideální k procházkám v přírodě, daleko od ruchu města.

Official Press Release

PODZIMNÍ DĚNÍ V ZÁMECKÉ KUCHYNI A PŘÍRODNÍCH BYLINNÝCH LÁZNÍCH MCELY SPA

8.9.2014

 Léto sice končilo, ale i tak se máte nač těšit, podzimní dny na Chateau Mcely patří k těm nejkrásnějším dnům v roce. I když je fakt, že zde je krásně v jakémkoliv ročním období. Pozornost sezónním novinkám bude věnovat šéfkuchař zámecké restaurace Piano Nobile Honza Štěrba, ale také terapeuti přírodních lázní Mcely Spa.

Official Press Release

VALENTÝNSKÝ POBYT NA CHATEAU MCELY

4.1.2013

Valentýnský balíček pro období 8. až 17.

Official Press Release

SVATEBNÍ ROMANCE V CHATEAU MCELY

14.2.2013

Chateau Mcely je nádherným romantickým místem pro zásnuby, líbánky a nezapomenutelné svatební oslavy. Svatby na zámku Mcely mají kouzlo v každém ročním období. Můžete prožít svatbu v zimním království, letní romanci či se nechat okouzlit nádherou podzimní přírody a barevného anglického parku.

Official Press Release

CHATEAU MCELY: WEDDING SCHOOL OF COOL 2013

25.2.2013

Hravá barevná svatební sezóna v pastelových tónech na Chateau Mcely již po sedmé právě začíná.

Official Press Release

CHATEAU MCELY ZVE NA TRADIČNÍ ZÁMECKÉ VELIKONOCE

19.3.2013

Oslavte letos tradiční zámecké Velikonoce v kruhu přátel na Chateau Mcely a užijte si svátky bez shonu, nakupování a příprav u vás doma. Šéfkuchař Honza Štěrba se svým týmem pro vás opět připraví sezónní delikatesy, které si vychutnáte například v podobě pondělního velikonočního brunche na venkovním patiu s krásnými průhledy do krajiny.

Official Press Release

VALENTÝN V ROMANTICKÉM PROSTŘEDÍ ZÁMKU MCELY

30.1.2015

Užijte si svatého Valentýna ve svitu 101 svíček, umožní vám to jedinečný zámek Mcely.

Official Press Release

SLET PRINCEZEN A ZROZENÍ PRINCEZNY NELY NA ZÁMKU CHATEAU MCELY, 13. - 15.9. 2013

28.8.2013

Oblíbená dětská slavnost Slet princezen dává opět možnost prožít vzácné rodinné chvíle plné zážitků a alespoň na pár hodin proměnit dětská přání a sny ve skutečnost. Přenocovat na zámku uprostřed parku a lesů, procházet se v krásných šatech, hodovat u pochoutek a slaďoučkých dobrot, vychutnat si bohatý víkendový program plný záb

Official Press Release

BAREVNÝ PODZIM V CHATEAU MCELY

16.9.2013

Podzimní dny v Chateau Mcely, kdy se anglický park pomalu proměňuje v barevné království a vůně z okolního Svatojiřského lesa přímo vyzývá k procházkám, přinesou především gastronomické zážitky.

Official Press Release

PODZIMNÍ PRÁZDNINY S PRINCEZNOU NELY V CHATEAU MCELY, 25.10. - 3.11. 2013

22.9.2013

Užijte si podzimní prázdniny s princeznou Nely, jejíž pohádkový příběh, princeznovská komnata, dárková kolekce, královské terapie v dětských lázních Mcely Spa a mnoho dalších překvapení budou představeny již 14. září u příležitosti venkovní slavnosti Slet princezen. V období od 25. října do 3.

Official Press Release

PRINCEZNA NELY ZE CHATEAU MCELY

17.10.2013

V září 2013 se v rámci šestého ročníku dětské slavnosti „Slet princezen“ zrodila princezna Nely ze Chateau Mcely. Spolumajitelka zámku Mcely, Inéz Cusumano, společně s Barborou Nesvadbovou pokřtila svoji bohatě ilustrovanou dětskou knihu „Nely princezna ze Chateau Mcely“, představila apartmá a butik princezny Nely.

Official Press Release

ZÁVĚR ROKU NA CHATEAU MCELY

4.11.2013

Závěr roku je na Chateau Mcely každoročně plný zážitků. Od počátku adventu se zámek zahalí do sváteční atmosféry, která vrcholí Vánocemi a extravagantní stylovou silvestrovskou show.

Official Press Release

POHÁDKOVÉ VÁNOCE V CHATEAU MCELY, 20. - 26. PROSINCE 2013

12.11.2013

Vánoční čas na zámku Mcely má jedinečnou atmosféru. Nechte se i vy unést nezaměnitelnou vůní domácího cukroví a jehličí z vánočního stromečku, ohromující výzdobou, tradičními melodiemi a zvyky. Vychutnejte si v poklidu a bez starostí půvab vánočních svátků obklopeni svými nejbližšími.

Official Press Release

JEŽÍŠEK ZE CHATEAU MCELY BOUTIQUE

27.11.2013

V Boutique Chateau Mcely můžete koupit nevšední dárkové certifikáty, kosmetickou řadu Mcely Bouquet a produkty z kolekce Chateau Mcely. Obdarujte své blízké gurmánským prožitkem v restauraci Piano Nobile, zážitkovým certifikátem či pohlazením na duši i těle v podobě certifikátu do zámeckých lázní Mcely Spa.

Official Press Release

PASTELOVÉ ROMANTICKÉ ZÁSNUBY A CHATEAU MCELY

12.3.2014

Eco, bio, uvolněnější, přírodnější, přesto pastelově barevné s dotekem třpytu a elegance. Taková bude svatební sezónu 2014 na Chateau Mcely. 
 
 
 

Official Press Release

TRADIČNÍ VELIKONOCE NETRADIČNĚ "V SEDLE" SEGWAY, S HLEDÁNÍM POKLADU S GPS OBOHATÍ JARO NA CHATEAU MCELY!

19.3.2014

Jaro provoní nejen anglický park a Svatojiřský les, ale také mcelskou kuchyni. Nebudou chybět Velikonoce tentokráte v moderním kabátě a inspirativní hýčkání pro dámy.
 

Official Press Release

TIP NA KNIHU: JAMES A. CUSUMANO, Ph. D. – ROVNOVÁHA: SPOJENÍ PRÁCE A ŽIVOTA

16.4.2014

Rovnováha v osobním a profesním životě je hlavním tématem nové knihy Jamese A. Cusumano, Ph.D. „ROVNOVÁHA Spojení práce a života“. Téma knihy významně obohacuje i nabídku Chateau Mcely pro firemní klienty o tři nové originální programy.

Official Press Release

ROZMARNÉ LÉTO NA CHATEAU MCELY

3.6.2014

Užijte si odpočinek uprostřed přírody, kde se snoubí krása, blahodárná moc terapie s názvem „Bohyně léta“ a letní péče s MCELY BOUQUET láká na zámecká dětská dobrodružství.

Official Press Release

ORIENTÁLNÍ SLET PRINCEZEN NA CHATEAU MCELY

18.7.2014

Letošní sedmý ročník této výjimečné akce „Slet princezen“ proběhne 12 – 14. 9. 2014. Těmito velmi oblíbenými dětskými slavnostmi provede letos i princezna Nely. Letošní ročník se ponese v duchu orientu.

Official Press Release

ORIGINÁLNÍ KOLEKCE ŠÁTKŮ MCELY BOUQUET SE ROZŠÍŘILA O 2 NEVŠEDNÍ ŠÁTKY

31.3.2015

Kolekce se rozšířila o hedvábný twillový Mcely Bouquet a vlněný Chateau Mcely s motivem ptáčků. Exkluzivní kolekce hedvábných šátků, jež závěrem loňského roku představila majitelka zámku Inéz Cusumano, rozšířila o nový luxusní šátky.

Official Press Release

CHATEAU MCELY SE DOSTAL DO SÍNĚ SLÁVY NA POPULÁRNÍM TRIPADVISORU

23.7.2015

Pětihvězdičkový zámek Chateau Mcely získal na populárním cestovatelském webu Tripadvisor certifikát výjimečnosti. Protože to bylo již po páté za sebou, dostal se až do síně slávy.
Podmínkou pro získání Certificate of Excellence Hall of Fame je udržení minimálně pěti let po sobě Certificate of Excellence od Tripadvisor.com.

VEZMĚTE SVÉ DETI NA SLET PRINCEZEN V KRÁSNÉM PROSTŘEDÍ CHATEAU MCELY

25.8.2015

11. až 13. září 2015 proběhne velký víkend plný splněných přání.

Slet princezen navazuje na aristokratickou tradici a oslavy v plné parádě, které zde kdysi pořádali princové a princezny z rodu Thurn-Taxisů.

SLET PRINCEZEN JIŽ TENTO VÍKEND NA CHATEAU MCELY

11.9.2015

Vezměte své děti na neopakovatelnou venkovní slavnost plnou princezen a princů. Nebudou chybět krásné dorty a spousta zábavy pro kluky i holky včetně hrané pohádky před zámkem.
Mezi další zábavu patří zdobení rytířských štítů pro prince a vití věnečků nebo tvořením princeznovských čelenek a korunek pro malé princezny.

ROZHOVOR SE ZÁMECKOU PANÍ CHATEAU MCELY INEZ CUSUMANO

11.11.2015

„Tady odpočívá Inez Cusumano, dobrá matka, manželka, dcera, babička a kamarádka, která udělala tento svět lepším tím, že šla za svými sny a tak inspirovala ostatní. „Tento nápis bych chtěla mít vytesán na náhrobním kameni,“ říká s úsměvem Inez, plná života, krásná a přímo sršící energií.

PIANO NOBILE BAR CHATEAU MCELY NABÍZÍ ORIGINÁLNÍ KOKTEJLY

13.1.2016

Chateau Mcely se pyšní novým barem v zahradním patiu. Je vystavěn v zámeckém designu a můžete z něj pozorovat krásný zámecký park. S tímto barem přišly také nové alkoholické i nealkoholické nápoje. Ochutnat můžete až 14 druhů ginů z celého světa a rumy vysoké kvality.

NEZAPOMENUTELNÝ VALENTÝNSKÝ VÍKEND NA CHATEAU MCELY

20.1.2016

Využijte Chateau Mcely pro nezapomenutelné strávení dne svatého Valentýna. Přijeďte na zámek o víkendu 12. - 14. 2. a využijte speciální balíček Zimní odpočinek nebo Mcelský elixír lásky, v rámci kterého prožijete společně hlubokou rituální relaxaci.

SVATEBNÍ DEN NA ZÁMKU CHATEAU MCELY

18.2.2016

Zámecký hotel Chateau Mcely patří bezesporu mezi jedno z nejkrásnějších a nejromantičtějších míst stvořených pro vaši svatbu.

PROŽIJTE VELIKONOCE NA ZÁMKU CHATEAU MCELY

17.3.2016

Prodloužený velikonoční víkend 24. – 28. března 2016 můžete prožít na Chateau Mcely. Velikonoce a jejich oslavy patří tradičně k zámku již 10. let. Oslavy zachovávají místní tradice a zvyky rovinatého Polabí s aristokratickou grácií, ale zažijete zde i netradiční zábavu.

10 LET CHATEAU MCELY ANEB POKLAD RODINY MCELY

1.11.2016

Chateau Mcely tento podzim slaví 10 let od svého otevření. Při této příležitosti vydalo knihu „Poklad rodiny Mcely“, která odkrývá tajemství mcelského prožitku a zákulisí jeho fungování. Název „Poklad rodiny Mcely“ neodkazuje k šlechtickému rodu, nýbrž k týmu, skalním srdcařům, pro něž je zámek druhým domovem.

SVÁTEČNÍ ČAS NA CHATEAU MCELY

15.11.2016

Advent, Vánoce a navazující Silvestr. Sváteční závěr roku představuje vyvrcholení zámecké sezóny. Tým věnuje přípravám mimořádnou péči a výsledkem je přehlídka toho nejlepšího od designu, tradic až po vybrané lahůdky.

Vskutku pohádková svatba na Chateau Mcely

2.12.2016

Chateau Mcely se připravuje na trendy hravou sezónu rustikálních, zelených, přírodních svateb třeba i v BOHO STYLU, letos v tlumených odstínech výrazných barev. Co si takhle v parku vypustit zachráněného JEŽKA nebo veverku zpět do přírody? Pro snoubence to bude super zážitek z dobré věci.

Obdarujte své blízké nevšedním vánočním dárkem - namícháním vlastní kosmetiky

7.12.2016

Pokud toužíte stejně jako já poodhalit tajemství zdravím zářící pleti, vydejte se přímo za krásnou zámeckou paní do Chateau Mcely. Tento romantický zámek leží v malé vesničce Mcely, pouhou hodinku jízdy od centra Prahy ve směru na Mladou Boleslav.

VYMAZLENÉ ZÁSNUBY NA CHATEAU MCELY

4.1.2017

Žádost o ruku může být pěkný oříšek. Ženy čekají srdce, květiny, originalitu, šarm, moment překvapení a dokonalost romantického okamžiku utajeného do poslední chvíle. Tady je 10 nejromantičtějších způsobů, jak ve Mcelích požádat o ruku. Každý má svůj příběh a Chateau Mcely ho pomůže napsat….

VRCHOL SEZÓNY SE BLÍŽÍ. Zažijte ADVENT, VÁNOCE A SILVESTR po Mcelsku!

23.10.2017

Koloběh roku se uzavírá a je tu opět poklidný advent a tradiční české Vánoce. A co si pro Vás připravili v Chateau Mcely? Návštěva Chateau Mcely je v adventní čas nezapomenutelná…Zimní zámek ovinutý metry světelných řetězů, svítící lustry zavěšené na stoletých dubech, vztyčený vánoční strom a noční park plný světla.

Foto: Olga Siyanko, Strizhakova Svetlana

ZÁSNUBNÍ PRSTÝNEK Z LÁSKY NA CHATEAU MCELY?

16.1.2018

Zima je tu a s ní i dokonalá příležitost navléknout zásnubní prstýnek a čas na položení romantické otázky „Vezmeš si mě“ třeba pod zasněženým stromem na Chateau Mcely. Každé ano má svůj příběh a zámek pomáhá nezapomenutelné příběhy psát již 11. rokem.

foto Matěj Třasák

MCELSKÉ SVATBY NEBESKÉ

8.2.2018

Chateau Mcely je jedním z 2 000 zámků, kterými Čechy oplývají. A tak se může trendy hra na princezny a prince pro rok 2018 rozehrát. A co bude in? Rozhodně dekorace s geometrickými tvary a svatební dorty v mramorovém a kamenném designu. Šetřit se nebude ani světýlky a závěsnými dekoracemi.

ZÁŽITKOVÉ KONFERENCE NA CHAteau MCELY

21.3.2018

Jednání na Chateau Mcely přinese firmě, jejím zaměstnancům či obchodním partnerům především jedinečný zážitek. Snahou týmu v Chateau Mcely je vytvářet prostředí, v němž je tělo, mysl i duše v absolutní rovnováze.

Chateau Mcely - Díky za další krásný den

CHILL OUT SUMMER

16.5.2018

#ChooseLoveEveryDay
ČERVEN - SRPEN 2018