MCELSKÉ SVATBY NEBESKÉ

foto Matěj Třasák
Redakce
08. Únor 2018
Chateau Mcely je jedním z 2 000 zámků, kterými Čechy oplývají. A tak se může trendy hra na princezny a prince pro rok 2018 rozehrát. A co bude in? Rozhodně dekorace s geometrickými tvary a svatební dorty v mramorovém a kamenném designu. Šetřit se nebude ani světýlky a závěsnými dekoracemi. To vše v kontrastu s ručně malovanými tiskovinami a nápaditými slavobránami.
foto Tomáš Loutocký

foto Tomáš Loutocký

Svatby v BOHO stylu jsou stále populární. Čím méně jsou svázané, tím více jsou žádané - ale s patřičným luxusem, skvělým servisem a grácií. Jednoznačně TOP je svatba na louce. Louky v okolí Chateau Mcely tvoří čtyři hektary parku a už jejich názvy jsou lákavé. Co takhle napsat na pozvánku „svatební obřad na velké kopretinové louce“?
foto Matěj Třasák

foto Matěj Třasák

Do kurzu se dostává také obnovení manželského slibu, stále větší obliby se těší zimní svatby. Takže klapky na uši, bílé pletené ponožky a teplé rukavice, zapřáhnout koně za sáně s kožešinou a svatební zimní jízda může začít.
foto Štěpán Vrzala, Lily Madonna

foto Štěpán Vrzala, Lily Madonna

Ať už si vyberete pro svůj velký den jakýkoli, každý den v roce ve Mcelích stojí za to! Jaro je proslulé záhony tulipánů a narcisů. Léto fialovou šalvějovou stuhou linoucí se celým parkem a barvenými voňavými loukami. Podzim okouzluje koberci mnohobarevných listů a závěr roku, kdy zima vše zahaluje do bílé romantiky, je výjimečný díky velkolepé adventní výzdobě, sedmi sty metry řetězů osvětlenému parku a extravagancí zářících lustrů zavěšených na stromech.
foto Matěj Třasák

foto Matěj Třasák

K tomu všemu Chateau Mcely nabízí atraktivní svatební výhody, které lze čerpat do 31. května 2018. Podívejte se, jak může vypadat chic Svatba na Chateau Mcely. Inspirací Vám může být také mcelský svatební web a Pinterest.
foto a dekorace Coolflowers

foto a dekorace Coolflowers

Firemní články