NEWS & ARTICLES

Nadčasové, stále moderní a snadno udržovatelné, takové jsou kožené pohovky Natuzzi Italia

ARTICLE BY

Zvažujete koupi sedací soupravy a stále nemáte vybráno? Možná Vám Vaše rozhodnutí ulehčíme. Nádherné sedací soupravy vyrábí italský výrobce Natuzzi. V jeho nabídce jsou jak sedací soupravy čalouněné, tak kožené, jimž se budeme v našem článku věnovat.

Kožené sedací soupravy jsou stále žádané. I když jsou počáteční náklady na jejich pořízení vyšší, ve výsledku se rozhodně vyplatí. Kožené pohovky jsou totiž nadčasové, a pokud se o ně budete správně starat, vydrží několik desítek let.
Faktem je, že nadčasová kůže je materiálem, který se (ne nadarmo) používá od nepaměti. V každé době je moderní a s vzrůstajícím věkem neztrácí, ale získává na kráse. Její unikátní vlastnosti se doposud nepodařilo napodobit žádnému syntetickému materiálu, ať už běžným látkám, či kůži umělé.

Mezi hlavní výhody koženého nábytku patří jeho autentičnost, vyšší odolnost proti opotřebení a hygienická nezávadnost, kterou jistě ocení hlavně rodiny s malými dětmi. Kromě těchto ryze praktických vlastností je kůže také vysoce estetická a přirozeně ušlechtilá. Pro sedací nábytek je jako stvořená, protože díky své pružnosti dokonale a přirozeně přijme tvar Vašeho těla, takže na kožené sedačce budete za všech okolností v pohodlí.
Ženy, hospodyňky jistě přemýšlí nad tím, jak se o kůži starat. Nutno říci, že údržba koženého nábytku je snadná. Pro běžné znečištění stačí kůži otřít hadříkem namočeným ve vodní lázni. U starších pohovek je vhodné jednou za čas použít impregnaci.

V Natuzzi nabízí dvě povrchové úpravy kůží - natural a protecta. Natural označuje kůži přírodního typu, která nemá speciální ochrannou vrstvu, čímž se stává choulostivější na údržbu. Proti tomu kůže typu protecta jsou pokryté tenkou ochrannou vrstvou, která jim pomáhá chránit proti ulpívání nečistot. Pokud jsou i přesto na kůži drobné nečistoty, není jejich odstranění náročné. Tuto kůži ocení lidé, kteří mají velkou rodinu, a s tím i větší šanci, že se nábytek zašpiní.

Dalším plusem, který může ovlivnit vaše rozhodování při výběru pohovky, je jednoznačně výběr z mnoha kategorií kůží i barevných provedení. Právě ten je v Natuzzi velmi pestrý. Nabízí zde více než dvě stě odstínů, včetně výraznější žilnatosti, zrnitosti či patiny u naturálních kůží. Kožený sedací nábytek Natuzzi je zkrátka přesně takový, jak si moderní doba a aktuální interiérové trendy žádají.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

NATUZZI
224162056
natuzzi@natuzzi.cz
V Jámě 3, Praha

Firemní články

Official Press Release

NATUZZI: PRODEJNA ITALSKÉHO NÁBYTKU V PRAŽSKÉ ULICI V JÁMĚ ZNOVU OTEVÍRÁ SVÉ BRÁNY

30.9.2013

Nově zrekonstruovaná prodejna exkluzivního italského nábytku Natuzzi je rozšířená o 3D Design studio, které poskytne veškerý komfort při navrhování interiéru.

KOUZLO POHOVEK VYROBENÝCH V ITÁLII NAJDETE NA PRODEJNÁCH NATUZZI

3.5.2016

Navštivte prodejny Natuzzi a objevíte nádherné stylové a hlavně pohodlné sedací soupravy z nové kolekce roku 2016. Užijte si kouzlo modulární pohovky Dorian navržené a vyrobené v Itálii, svůdné v každém prostoru, která se lehce stane hlavní atrakcí vašeho obývacího prostoru.

SVĚTOVOU NOVINKU MEZI RELAXAČNÍMI KŘESLY NAJDETE V NATUZZI

19.5.2016

Příjemné chvíle odpočinku si můžete užít v přelomovém křesle Re-Vive od Natuzzi. Zažijete nekonečný komfort a hodiny relaxace.

Re-vive

Jedinečný příběh Natuzzi je obohacen o nové kapitoly

7.10.2016

Příběh nábytkářské společnosti Natuzzi se píše od roku 1959. S minulostí má dnešní podoba Natuzzi mnoho společného. Stejně jako v minulosti, přináší i nyní vášeň a inovaci do každé své kolekce.

Re-Vive

Udělejte si o Vánocích radost a pořiďte si novou pohovku Natuzzi

23.11.2016

Chvíle pravé vánoční pohody si můžete dokonale užít v relaxačním křesle Re-Vive, které poskytuje nekonečný komfort. Je inspirováno lidskými pohyby – umí se ohýbat, natahovat, přizpůsobovat a plynule měnit své polohy.

Křesla krásná designem i materiálem nabízí Natuzzi

1.2.2017

Užijte si chvíle odpočinku v relaxačních křeslech Re-vive či v solitérních křeslech Natuzzi, které kromě neskutečného komfortu dodají i krásu vašemu interiéru. Vyzkoušejte, a pak už jen relaxujte.

V sedacích soupravách Natuzzi Italia je propojen design s inovací a komfortem

27.2.2017

Krásné, inovativní a neuvěřitelně pohodlné sedací soupravy Natuzzi Italia jsou vyráběné pro lidi, kteří vyžadují design v propojení s komfortem. Pohovky jsou vyrobeny v Itálii a jsou navrženy tak, abyste se v nich cítili dobře, bylo o vás postaráno, rozmazlovaly vás a vy si mohli příjemně užívat volných chvil.

Kendo

Natuzzi odhaluje novou, vysoce kvalitní a designovou kolekci

24.5.2017

Značka Natuzzi patří ke špičce výrobců kožených sedacích souprav. Tento největší italský výrobce nábytku odhaluje svoji novou kolekci. Pojďme se s ní seznámit…

Natuzzi, jeden ze světově nejznámějších a nejkvalitnějších výrobců kožených sedaček

9.10.2017

Snad každý, kdo se o bydlení a design zajímá, již někdy slyšel o společnosti Natuzzi, která je na českém trhu téměř dvě desítky let. Nosnou linií této značky jsou kožené sedací soupravy, jež si získaly oblibu u tisíců lidí díky své pohodlnosti, nápaditosti a propracovanosti.

Natuzzi, vášeň a inovace v duchu italské tradice

16.10.2017

Všechno to začalo před téměř 160 lety v jedné malé firmě. Její produkty byly tak kvalitní a žádané, že se postupem času rozrostla do velké společnosti, která je dnes největším výrobcem nábytku v Itállii a předním výrobcem kožených souprav, jež vyváží do všech koutů světa. A její název? Natuzzi!

S křeslem Re-Vive od Natuzzi si chvíle odpočinku doslova zamilujete

23.10.2017

Odpočinek je pro naše tělo velmi důležitý. V dnešním hektickém světě bychom neměli zapomínat na chvíle pro sebe, kdy na nic nemyslíme, pouze relaxujeme. Na naši dokonalou relaxaci myslí také společnost Natuzzi, která vyvinula přelomové relaxační křeslo Re-Vive, jež poskytuje nekonečný komfort.

Fenice

Postele Natuzzi, to nejlepší pro Vaše sny

30.10.2017

Přední italský výrobce nábytku Natuzzi, který je oblíbený po celém světě, vyrábí velké množství produktů. Vedle pohovek, stolků, osvětlení a židlí také postele. Protože v Natuzzi ví, že kvalitní spánek je základem kvalitního života, vkládají do svých postelí veškerý svůj um.

Prožijte Vánoce v italském pohodlí s Natuzzi Italia!

27.11.2017

Také už se těšíte, až na Štědrý večer usednete k televizi, pustíte si pohádku a budete ujídat cukroví? K té pravé vánoční pohodě a harmonii by Vám neměla chybět komfortní pohovka. Ty od italského výrobce Natuzzi jsou pro chvíle relaxace a odpočinku jako dělané.

Nadčasové, stále moderní a snadno udržovatelné, takové jsou kožené pohovky Natuzzi Italia

29.1.2018

Zvažujete koupi sedací soupravy a stále nemáte vybráno? Možná Vám Vaše rozhodnutí ulehčíme. Nádherné sedací soupravy vyrábí italský výrobce Natuzzi. V jeho nabídce jsou jak sedací soupravy čalouněné, tak kožené, jimž se budeme v našem článku věnovat.

ODPOJTE SE OD OKOLNÍHO SVĚTA A NAPOJTE SE NA SVÉ VLASTNÍ já v křesle Re-Vive od Natuzzi

7.2.2018

Znáte to sami, není nad to po náročném dni v práci spočinout v křesle u nějakého kvalitního filmu. K dokonalé relaxaci je však zapotřebí i dokonalé křeslo. Tím je relaxační křeslo Re-vive od italského výrobce nábytku Natuzzi.

Zažijte harmonii pohybů s Natuzzi Italia!

5.3.2018

Krásné, inovativní a neuvěřitelně pohodlné. Takové jsou sedací soupravy Natuzzi Italia. Jsou vyráběny pro lidi, kteří vyžadují zajímavý design v propojení s tím největším komfortem.