Největší degustace bílých i červených vín 2008-2015 proběhne na BOURGOGNE MILLÉSIMES

Redakce
12. Duben 2017
Čtenost článku je: 17517 [?]
Bourgogne Millésimes se bude konat již ve dnech 27. - 28. dubna. Ve čtvrtek 27. 4. můžete na degustaci kvalitních francouzských vín zavítat od 15 do 18 hodin, v pátek 28. 4. od 10 do 13 hodin a poté od 15 do 18 hodin. A kam že na tento lahodný mok zajít? Do Střešního Salonu Bellevue, který najdete V Celnici 10 na Praze 1.

Vína zde budou představovat světoznámé apelace, jako jsou Gevrey Chambertin, Vosne Romanée, Savigny-lès-Beaune, Corton, Beaune, Volnay, Monthelie, Pommard, Givry, Meursault a mnoho dalších.

Jsou díly mnoha vinařů, kteří patří ke světové špičce. Za zmínku stojí například Arnoux Lachaux, Marchand Grillot, Château Fuissé, Domaine Parent, Rossignol Trapet, Lucien Le Moine, Billaud Simon či Pascal Bouchard.

V rámci akce proběhne také řízená degustace z Hospice de Beaune a od Comtes Lafon. Cena celé degustace činí 1 500 korun. Zahrnuje degustaci více jak třiceti skvostných vín, zapůjčení skla a servis sommeliérů. Jelikož se jedná o vskutku jedinečnou akci, počet míst je omezený. Jste-li milovníky vína, neváhejte a zarezervujte si je již nyní prostřednictvím emailu slamova@merlot.cz.

MERLOT D´OR