NOVÁ VŮNĚ PRO PRAVÉ GENTLEMANY - OD GIVENCHY

Eva Bicanová
14. Květen 2015
Pravému gentelmanovi nezáleží na tom, kde se právě nachází a co právě dělá. Ve dne v noci, v jakoukoliv denní či noční dobu, je s ním nerozlučně spjata. Je to přirozená elegance, jež podtrhuje vůni, kterou nosí. Je to vůně Gentleman Only Casual Chic. Její čas o to víc přichází s nadcházejícím létem plným cestování a víkendových výletů.

Simon Baker v hlavní roli filmu GENTLEMAN, DÁMA A BICYKL. Simon Baker, celosvětově známý herec především svou rolí v seriálu Mentalista, se díky svému osobitému šarmu stal hlavní hvězdou kampaně GIVENCHI, ve které propůjčuje svůj úsměv a svou osobitost vůni Gentleman Only Casual Chic. Nikdo jiný by lépe neztělesnil klíčové hodnoty pravého gentlemena. A co ho charakterizuje? Holandský bicykl, tenisová raketa, hodinky Seventeen by Givenchy, lněná bílá košile, L.C. bag by Givenchy a vůně Gentleman Only Casual Chic.

Gentleman Only Casual Chic je odvážná, ležérní dřevitě-kořeněná vůně plná svěžesti. Mísí se v ní vůně zázvoru, kardamonu, cedru, santalového dřeva. To vše vychází z elegantního, nadčasového flakonu.

DOUGLAS PARFUMERIE