Nový chytrý robotický Nespresso barista

Veronika Lešková
25. Červenec 2018

Vychutnejte si mnoho rozmanitých chuťových zážitků stisknutím jediného tlačítka. Díky nejnovější inovaci od firmy Nespresso si dnes můžete vytvořit vlastní recept kávy s mlékem snadněji než kdy dříve. S novým přístrojem Barista si můžete vychutnat nespočet nových chvil s kávou a mlékem, které jenom čekají na to, až je objevíte.

Připravte si doma cokoliv od osvěžující ledové kávy po rozkošnicky našlehané mléko, úchvatný latte art nebo sametově horkou čokoládu. Stačí si vybrat ingredience a o zbytek už se postará Barista. Hodí se do každé kuchyně a používat ho je velmi snadné díky vestavěné dotykové obrazovce a připojení Bluetooth. Přístroj Barista má kompaktní velikost a unikátní design v elegantní matně černé barvě.

 

Přístroj je vybaven vestavěnou dotykovou obrazovkou s více než 20 recepty pro horké a studené kávy, ale i čokoládu, mezi nimiž naleznete Flat White, Mocha Viennois, Iced Frappé a Latte Art. Připojte se k aplikaci Nespresso a přes Bluetooth si můžete do svého přístroje Barista stáhnout další nové recepty. Po 3 minutách přepíná na ekologický režim pro úsporu energie. Indukční systém pro rovnoměrný ohřev a optimalizovanou přípravu receptů. Odjimatelnou nádobu lze mýt v myčce na nádobí. Začněte konkurovat své místní kavárně a okouzlete každého, kdo má kávu rád právě tak jako vy, s novým přístrojem Nespresso Barista.

 

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor