Obdarujte své blízké prémiovým alkoholem

Hana Benešová
15. Prosinec 2017
Období vánočních a silvestrovských svátků si mnozí z nás spojují s vytouženými chvílemi strávenými v kruhu svých nejbližších. Tyto vzácné okamžiky si určitě každý rád vychutná se sklenkou něčeho výjimečného a nevšedního. Společnost Premier Wines & Spirits nabízí své unikátní alkoholické výrobky, které potěší každého milovníka kvalitních destilátů. Pokud nevíte, čím obdarovat členy své rodiny, využijte nabídky skvělých dárkových boxů s prvotřídním alkoholem, výběr je jen na vás... Ferdinand´s Saar Dry Gin je prémiový německý gin z oblasti Mosel. Dárkový set obsahuje lahev Dry ginu, dřevěnou krabičku, kapátko a otvírák. Tento gin se vyrábí z 30 různých bylin včetně tymiánu, trnky a šípku. Má elegantní květinové aroma s dotekem citrusových plodů, je vyvážený a velmi lahodný.

Oblíbená ruská vodka Stolichnaya je v dárkovém balení s originálními skleničkami. Jedná se o nejznámější a nejprodávanější ruskou vodku Stolichnaya, známou také pod označením Stoli. Je jemná a hřejivá, 4krát destilovaná a filtrovaná, vyrobená z kvalitní ozimé pšenice.

Majestátní 12letý a polosladký rum z Nikaragui, Flor de Cana, je chuťově krásně čistý, s tóny másla, melasy a sherry. V chuti je příjemně kořeněný, s karamelem a lehkou stopou dubu.

Ron de Jeremy je příjemně sladký blend prémiových rumů z Barbadosu, Jamajky, Guyany a Trinidadu, které zrají až 15 let v dubových sudech po bourbonu. Jeho sytá tmavá barva se skvěle doplňuje s okrouhlým komplexním aroma s tóny karamelizovaných ořechů a koření, dlouhé a hladké zakončení pohladí smysly. Slovy samotného Rona Jeremyho: „sametový a uspokojivý“.

Rum Relicario je okouzlující blend stařených dominikánských rumů se stářím minimálně 10 let. Tento blend následně zraje v dubových sudech po Kentucky Bourbon whisky, které jsou vystavené karibským klimatickým podmínkám pro dokonalé propojení chutí a aromat. V příjemně nasládlé chuti objevíte tóny vanilky, koření a sušených sladkých mandlí. Výjimečnost tohoto rumu umocňuje dlouhý závěr.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor