OSCAR PRO SENIORY: APLIKACE IDEÁLNÍ PRO YOGA TABLET

Michal Hutta
03. Duben 2014
Čtenost článku je: 12363 [?]

Oscar je unikátní aplikace pro tablety, díky které mohou členové rodiny vzdáleně pomáhat svým rodičům či prarodičům, a být jim tak neustále nablízku. Od dubna 2014 bude tato jednoduchá a intuitivní aplikace k dispozici ke stažení na Google Play a iTunes. Jedním z tabletů, který je ideální pro využití aplikace Oscar pro seniory, je Yoga Tablet s praktickou rukojetí ve tvaru válce. Tento tablet totiž v mnohém splňuje nároky seniorů.

„Yoga Tablet se velmi snadno ovládá, takže si s ním určitě poradí i uživatelé, kteří technologie příliš často nevyužívají. Dá se jednoduše zapnout, jelikož má velké startovací tlačítko, a navíc disponuje stojanem, který zajišťuje pohodlné video hovory s rodinou či přáteli,“ uvádí Lucie Orlovská, marketingová manažerka společnosti Lenovo.

Aplikaci Oscar je možné stáhnout na nově zakoupený nebo již používaný tablet. Svou jednoduchostí, intuitivním ovládáním a možností vzdálené pomoci eliminuje počítačové bariéry pro starší uživatele. Oscar může být propojen i s aplikacemi a produkty (tzv. wearable devices) třetích stran, jako jsou například monitorovací senzory nebo zdravotní aplikace.

 

O společnosti Lenovo

Lenovo, společnost s obratem 34 miliard USD, je největší výrobce počítačů na světě a lídr v PC Plus éře, který poskytuje uživatelům ve více než 160 zemích špičkové produkty a služby postavené na moderních technologiích. Lenovo patří celosvětově k lídrům v oboru, a to díky zaměření na výzkum, vývoj, inovace a kvalitu. Uživatelům nabízí kvalitní služby a produkty s bezpečnostními nástroji a uživatelsky přívětivými technologiemi. Vedle etablované řady business notebooků ThinkPad rozšířilo Lenovo své portfolio také o řadu IdeaPad, určenou převážně domácím uživatelům. Tyto notebooky nabízí špičkové technologie ruku v ruce s čistými liniemi, lehkostí a moderním designem. Lenovo má ve své nabídce i All-in-One počítače ThinkCentre a IdeaCentre, pracovní stanice, servery a řadu dalších počítačových doplňků. Hlavní výzkumná centra společnosti Lenovo se nachází v japonském Yamatu, čínském Pekingu, Šanghaji a Šenzenu a v americkém Raleighu.

 

                                                                                                                                             www.lenovo.com

LENOVO