Ples jako Brno odtajnil program. Do Brna míří i britská hvězda, která zpívala s Adele

Redakce
12. Leden 2017
Čtenost článku je: 13904 [?]
Ples jako Brno od Nového roku zná svůj program. Přestože jej pořadatelé odtajnili až tři týdny před plesem, místa u stolů ve Fait Gallery v historické industriální hale továrníka Wanniecka jsou už téměř vyprodaná. Nyní je jasné, že hosté exkluzivního večera dostanou i exkluzivní zábavu.

„Je nám ctí, že i přes nadupaný program za námi z Velké Británie dorazí úžasná zpěvačka Samantha Atkinson. Během večera ale vystoupí třeba i protagonisté nejúspěšnějšího českého hitmuzikálu v letech 2009 – 2014 Děti ráje,” uvedl Bedřich Snášel, majitel agentury OnePR, která je spolupořadatelem plesu.

Programem hosty provede moderátor Libor Bouček společně s Orchestrem Karla Vlacha, o klasický repertoár se postará Kaiser Ensemble. Jako první hudební interpret se představí zpěvačka Lenny, která kráčí ve šlépějích svojí maminky, písničkářky Lenky Filipové. Po zahraniční hvězdě večera Samanthě Atkinson pak bude hosty večera bavit stálice české pop music Ewa Farna.

Noc uzavře vystoupení Queenie, kteří si zakládají na přesném a autentickém pojetí písní slavné kapely Queen. Po pěti ročnících Plesu jako Brno letos přitom bude hosty v součtu bavit rekordní počet účinkujících – hned stovka.

Stejně jako v uplynulých ročnících mohou zájemci kupovat tři typy vstupenek. Základní vyjde letos na 5929 korun, nejhodnotnější VIP vstupenka pak stojí 11 970 korun. Ta zahrnuje například služby osobního sommeliéra a číšníka, neomezenou konzumaci pravého šampaňského či odvoz limuzínou. Pořadatelé nabízejí už jen několik posledních vstupenek.

One PR

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže