TŘEŠNIČKOU NA DORTU PLESOVÉ SEZONY BUDE ZAJISTÉ PLES V RUDOLFINU

RUDOLFINUM
Redakce
11. Únor 2016
Čtenost článku je: 15730 [?]
Ples v Rudolfinu 20.2. 2016 bude další velkolepou událostí letošní plesové sezony. Po plesu jako Brno, zavítá Vojty Dyka & B-Side Band do pražského Rudolfina. Organizátoři Plesu v Rudolfinu mají jasný koncept: v novorenesančním historickém sálu Rudolfina skloubit to nejlepší z tradiční plesové kultury s moderními prvky a vytvořit exkluzivní galavečer, který bude vrcholem plesové sezony v Praze.
archiv PLES JAKO BRNO 2015

archiv PLES JAKO BRNO 2015

Jedinečný zážitkový večer doplní výtečné menu od spoluorganizátora Plesu jako Brno, Tomáše Pakosty, který je jedením z majitelů brněnského restaurantu Valoria. Exluzivní catering na akci zajišťuje vrcholná gastronomie restaurantu Valoria. Hosty tak čeká menu o osmi chodech, pravé šampaňské po celý večer a pro labužníky bude připraven ústřicový a šnekový bar. Podávat se bude samozřejmě nejlepší víno, které doporučí sommeliér přesně k vybranému chodu. Stejné pozornosti jako jídlu a atmosféře se dostalo i dramaturgii. Celkem vystoupí šest kapel, které hosty provedou celým večerem spolu s moderátorem Tomášem Matonohou. Kromě B-Side Bandu vystoupí třeba artisté TheLoser(s) nebo přední beatboxer En.dru.
Archiv PLES JAKO BRNO 2015

Archiv PLES JAKO BRNO 2015

Vstupenka na tento luxusní večer je jedním z nejdražších artiklů na české plesové scéně. V ceně nejdražší vstupenky VIP je odvoz na ples limuzínou, osobní číšník, someliér a neomezené množství pravého šampaňského. Po ukončení galavečera, stejně jako tomu bylo v Brně, nabídnou organizátoři zbylé porce azylovým domům, proto i pražští bezdomovci si pochutnají na jedinečném luxusním menu.

One PR

Galerie

  • 0
  • 1
archiv PLES JAKO BRNO 2015
Archiv PLES JAKO BRNO 2015

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže