Pohovky Natuzzi – pohodlné domácí posezení

PohovkaNatuzzi Harmark
Martin Straka
27. Červen 2018

Sedací souprava je přirozeným centrem každého obývacího pokoje a jeho nejdůležitější součástí. Proto je na místě věnovat jejímu výběru dostatečnou pozornost a být při něm nekompromisní v požadavcích na kvalitu. Pro všechny, kdo sdílí tento pohled, je zde Natuzzi Italia. Pohovky Natuzzi poskytují skutečné pohodlí, relaxaci a odpočinek po každém náročném dni. Kvalitu a smysl pro detail, které jsou pro značku Natuzzi typické, však můžete pocítit ještě předtím, než v obývacím pokoji do své pohovky poprvé usednete. Showroomy Natuzzi jsou po celém světě koncipovány tak, aby si v nich mohl zákazník vyzkoušet opravdu všechny produkty.

Natuzzi Iago

Natuzzi Iago

Natuzzi Italia nabízí ve svých předváděcích prostorách nejen nábytek jako takový, samozřejmě včetně sedacích souprav, ale současně i všechny varianty volitelných materiálů. Zákazník má tak možnost vyzkoušet si, zda mu daný model i jeho konkrétní verze vyhovuje, je-li materiál dostatečně příjemný apod. Po celém světě razí Natuzzi stejný koncept prodeje známý pod názvem „total look“, díky kterému si lze zařídit prakticky celý byt v jednom stylu. I výběr sedaček je samozřejmě velmi široký a je jen a pouze na zákazníkovi, který konkrétní model zvolí. Zde jsou některé naše tipy

Natuzzi Iago

Natuzzi Iago

HERMAN

Nejvýraznějšími prvky této pohovky jsou kovové podpěry dodávající jí akční, dynamický vzhled. K dispozici je mnoho variant materiálu i kovových prvků a i ji lze samozřejmě zkombinovat s dalším nábytkem jako jsou taburetky nebo konferenční stolky.

IAGO

Tato pohovka zaujme svojí jednoduchostí a lineárním řešením. Jejím nejzajímavějším atributem je nicméně polohovací systém pro každé sedací místo či systém „soft-touch“. Dokonalé přizpůsobení individuálním požadavkům zajišťuje pohovce IAGO velkou popularitu.

Na výběr je toho v showroomech Natuzzi víc než dost, kromě široké nabídky nejrůznějších látek či kůží je to i netradiční potahový materiál Manopesca. Tento materiál se svojí strukturou podobá neoprenu, díky tomu je lehce omyvatelný, což se může hodit nejen v domácnostech s malými dětmi. Pohovky Natuzzi, stejně jako ostatní produkty firmy, se vyznačují kvalitním zpracováním, použitím špičkových materiálů a v neposlední řadě výbornou funkčností a širokými možnostmi individuálního návrhu. Sháníte-li pohovku, je Natuzzi tou správnou volbou. Posuďte sami, na www.natuzzi.cz .

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor