TRADIČNÍ DEGUSTACE SPOLEČNOSTI PREMIER WINES, 29. A 30. LEDNA 2014 V KAISERŠTEJNSKÉM PALÁCI

Redakce LUXUS.cz
09. Leden 2014

Největší výstava importovaných vín a destilátů v ČR zve na svůj již 14. ročník. Nabízí ochutnávku skvělých vín z celého světa, popovídání se zahraničními vinaři a společnost lidí, které spojuje stejný zájem - láska k vínu.

Na akci představí svá vína více než 40 vinařů z celého světa, mezi kterými nebude chybět Champagne Deutz, Henri Boillot, Vincent Girardin, Banfi, La Macchiole, Cerbaiona, Burklin Wolf, Marqués de Murrieta či Fassbind. Součástí výstavy jsou i exkluzivní řízené degustace, na kterých se budou ochutnávat vyzrálé ročníky vín z Bordeaux, Burgundska, Toskánska, Piemontu, Mosely, Falce a Porta.

Kaiserštejnská výstava je jedinečná příležitost pro milovníky vín ochutnat špičková vína, poznat nové chutě a objevovat své preference ve víně. Návštěvníkům jsou po celou dobu výstavy k dispozici sommeliéři, kteří rádi poradí s výběrem vína na míru.

Degustace se koná 29. ledna 2014 od 15 do 20 hodin a 30. ledna 2014 od 13 do 20 hodin v Kaiserštejnském paláci, Malostranské náměstí 37/23, Praha 1.

Vstupenky, jejichž počet je omezený, můžete koupit na www.1er.cz nebo ve vinném baru Grand Cru, Lodecká 4, Praha 1.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor