Valentýn na luxusní způsob

Redakce
24. Leden 2018
Do Valentýna, svátku všech zamilovaných, zbývá už jen několik málo týdnů. Víte již, jak tento den se svou partnerkou či partnerem strávíte? Pokud se rozhodnete strávit jej v teple a klidu domova, můžete si zpříjemnit večer jedním z výtečných champagne či limitovanou edici šumivého vína určenou zvlášť pro svátek zamilovaných. Vše zakoupíte prostřednictvím e-shopu www.1er.cz.

Romantická večeře při svíčkách bude ještě krásnější s originálním šampaňským. Pojměte letos oslavu Valentýna luxusněji a ochutnejte šampaňské značky Deutz. Šampaňská vína Deutz se vyznačují mimořádnou elegancí a delikátním perlením. Tento slavný champagne house sídlí na svazích vinic ve francouzském Aÿ a je jedním z nejstarších členů prestižního Club des Grandes Marques, který sdružuje 24 nejvýznamnějších šampaňských domů. Elegantním a svěžím vínem s jemným perlením je Champagne Deutz Brut Rosé, v jehož vůni lze rozpoznat maliny a třešně s trochou pomerančové kůry, v delikátní chuti je cítit zralé bobulové ovoce s příjemnou mineralitou a lehkým krémovým závěrem.

Svůj hezký večer můžete také ozvláštnit svěžím, šumivým a příjemně pitelným španělským vínem cava, u něhož (stejně jako u champagne) probíhá druhotné kvašení přímo v láhvi. Kvalitní cavy kvasí v láhvi až 18 měsíců, proto si v nich můžete vychutnat vytrvalé perlení a krásně svěží chuť. Pro cavu je nejtypičtější oblast Katalánska. První cava byla vyrobena už roku 1872 nejstarším španělským výrobcem Raventos Codorníu, jehož vinné sklepy se proslavily vysokou kvalitou. Vyzkoušet můžete třeba zamilovanou edici Cava Anna de Codorníu Love, moderní šumivé víno brilantní zlaté barvy se zelenými odlesky. Tato španělská cava má díky 15 měsícům kvašení v láhvi krásně perzistentní perlení. V buketu vynikají citrusy, tropické plody a briošky. V chuti je krásně svěží.

Jednu lahev Cava Anna de Codorníu Love můžete mít doma i Vy. Stačí, když správně odpovíte na otázku níže a do 7. února svoji odpověď zašlete na info@luxus.cz. Co je cava? A) šumivé víno vyráběné ve Španělsku, B) šumivé víno vyráběné ve Francii, C) šumivé víno vyráběné v Itálii.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor