VRCHOL SEZÓNY SE BLÍŽÍ. Zažijte ADVENT, VÁNOCE A SILVESTR po Mcelsku!

Redakce LUXUS.cz
23. Říjen 2017
Koloběh roku se uzavírá a je tu opět poklidný advent a tradiční české Vánoce. A co si pro Vás připravili v Chateau Mcely? Návštěva Chateau Mcely je v adventní čas nezapomenutelná…Zimní zámek ovinutý metry světelných řetězů, svítící lustry zavěšené na stoletých dubech, vztyčený vánoční strom a noční park plný světla. Do vánočního kabátku letos oblékne stromeček v sálech i další prostory zámku výrobce tradičních skleněných ručně malovaných ozdob Glassor.

Pokud si potřebuje odpočinout Vaše tělo i duše, ideální jsou blahodárné dlouhé rituály a masáže v Medovém altánku. Kdo rád tvoří, potěší ho výroba vánočních ozdob z korálků a také zdobení vánočních sladkostí. Na prahu svátků, 21. prosince, se uskuteční večerní charitativní koncert tria „Musica Festiva di Praga“ v sousedním mcelském kostelíku sv. Václava.

Vánoce ve Mcelích jsou intenzivní. Zažijete zde hloubkový odpočinek a prožitek v rodinném kruhu, bez kupy starostí. Díky laskavému servisu s nenucenou rodinnou atmosférou si hosté mohou Vánoce užít na maximum. O plné mísy, nablýskané příbory, lití olova, pouštění lodiček, štědrovečerní a sváteční menu až po ozdobený stromeček v pokoji a pod ním připravené dárky se postará tým Chateau Mcely. Aristokratickým zážitkem bude i projížďka na sáních tažených koňmi po okolí zámku, kreativci ocení rozličné tvoření.

Silvestrovská noc se na Chateau Mcely ponese v latinskoamerickém duchu. Salsa, rumba, cha cha, jive, předpůlnoční samba show, ale i brazilské rytmické bubny, taneční lekce latinskoamerických tanců, dobré jídlo, koktejly, DJ a velkolepý ohňostroj. Prostě show, jak má být.

Od 19. do 21. ledna se bude konat mcelská novinka - Zimní princeznovský bál. Princezny budou čekat v pokoji krásné šaty, které si odvezou domů, překvapení v oříšku jako pro opravdové Popelky, taneční show s pejsky, pyžamová party, vyrábění, hraní, sáňkování, pohádka, ale hlavně večerní bál plný nádherných šatů, tance, krásné hudby a zážitků pro malé princezny, prince i jejich rodiče.

Firemní články