VYMAZLENÉ ZÁSNUBY NA CHATEAU MCELY

Redakce Luxus.cz
04. Leden 2017
Čtenost článku je: 14469 [?]
Žádost o ruku může být pěkný oříšek. Ženy čekají srdce, květiny, originalitu, šarm, moment překvapení a dokonalost romantického okamžiku utajeného do poslední chvíle. Tady je 10 nejromantičtějších způsobů, jak ve Mcelích požádat o ruku. Každý má svůj příběh a Chateau Mcely ho pomůže napsat…. 1) Povečeřte v prezidentském apartmá Agape ve věži zámku. Ohromte 101 svíčkami, osobním číšníkem, hořícím krbem a neskutečným výhledem. Po dobré večeři, proveďte svoji vyvolenou mezonetovým apartmánem a v každé místnosti ji připravte dárek spojený s Vašimi zážitky. Poslední nej dárek, prstýnek, na ni počká na střeše zámku – na observatoři, na kterou vystoupáte privátním vstupem přímo z apartmánu. Můžete vyprávět něco romantického a najednou se rozsvítí v parku nápis „Vezmeš si mě?“ Na dlani otevřete krabičku s prstýnkem a je Vaše. 2) Pozvěte svoji lásku na noc do apartmá Legenda vyzdobeného spoustou květin. Vychutnejte si snídani na pokoj. Prstýnek může být schovaný třeba pod hrníčkem s ranní kávou. Nebo pod stříbrným poklopem na talíři se sladkým čokoládovým nápisem „Vezmeš si mě?“ Velký romantik si může nechat vyrobit originální keramický talíř s výjevem na přání, který bude symbolizovat společný zážitek. 3) Zahrajte si hru na hledání pokladu v zámeckém parku. Poslední úkol povede ke schovanému prstýnku. Teď už jen vyslovit magickou větu a můžete se rovnou navečeřet přímo v parku pod platanem nebo v meditační zahradě s osobním číšníkem.

4) Nechte si zamluvit VIP privátní salonek v luxusním šperkařství v Praze, kam ji překvapenou zavedete při romantické procházce. Až řekne ano, odvezete ji limuzínou přistavenou před vchodem na Chateau Mcely, kde se oddáte zážitku v podobě Mcelského elixíru lásky. 5) Požádejte svoji vyvolenou ve venkovní vířivce po hvězdami se spoustou svíček a květin na vodní hladině. Na jedné z květin může být připevněná krabička s prstýnkem. 6) Pokud chcete žádat o ruku v zimě, je ideální si vzít dva poháry svařeného vína, něco na zub a vydat se na procházku Svatojiřským lesem. V tichu mezi stromy, Vaši žádost nepřeslechne. Nebo se můžete svést kočárem taženým koňmi. 7) V předvánočním čase si nechte ozdobit stromeček přímo do pokoje. Stromeček, horká čokoláda a domácí voňavé cukroví dotvoří atmosféru. Jedna z ozdobiček ponese nápis „Vezmeš si mě“? Nebo můžete pod stromeček zabalit výmluvný dáreček s prstýnkem.

8) Najměte si letadlo, které za sebou nechá vlát transparent s nápisem „Vezmeš si mě“ a vyhlížejte ho ve správný okamžik se svoji milou ze střešní observatoře. 9) Na zámecký strom v parku rozvěste lístečky s osobními vzkazy, fotkami, vzpomínkami a malými dárečky. Jeden z nich může být výmluvná krabička. 10) Domluvte se na společném focení na zámku. Uprostřed fotografování vytáhněte z kapsy krabičku s prstýnkem. Fotograf Vám zachytí moment překvapení a Vy budete mít krásnou vzpomínku. Žádost o ruku můžete naplánovat třeba na svátek všech zamilovaných, na svatého Valentýna, který se na zámku bude slavit v termínu 14. – 18. února 2017. Šéfkuchař Honza Štěrba připraví afrodisiakální menu!

CHATEAU MCELY

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Firemní články

Výjimečné jarní akce na Chateau MCELY
Mcelské sváteční Velikonoce
Dárky Made in Mcely
MCELY BOUQUET SPA
Připravili jsme pro Vás zajimavé tipy na akce na Chateau Mcely
Patio Bellavista Nový šarm Patia Bellavista a restaurace Piano Nobile
Chateau Mcely - Díky za další krásný den CHILL OUT SUMMER
ZÁŽITKOVÉ KONFERENCE NA CHAteau MCELY
foto Matěj Třasák MCELSKÉ SVATBY NEBESKÉ
Foto: Olga Siyanko, Strizhakova Svetlana ZÁSNUBNÍ PRSTÝNEK Z LÁSKY NA CHATEAU MCELY?
VRCHOL SEZÓNY SE BLÍŽÍ. Zažijte ADVENT, VÁNOCE A SILVESTR po Mcelsku!
VYMAZLENÉ ZÁSNUBY NA CHATEAU MCELY
Obdarujte své blízké nevšedním vánočním dárkem - namícháním vlastní kosmetiky
Vskutku pohádková svatba na Chateau Mcely
SVÁTEČNÍ ČAS NA CHATEAU MCELY
10 LET CHATEAU MCELY ANEB POKLAD RODINY MCELY
PROŽIJTE VELIKONOCE NA ZÁMKU CHATEAU MCELY
SVATEBNÍ DEN NA ZÁMKU CHATEAU MCELY
NEZAPOMENUTELNÝ VALENTÝNSKÝ VÍKEND NA CHATEAU MCELY
PIANO NOBILE BAR CHATEAU MCELY NABÍZÍ ORIGINÁLNÍ KOKTEJLY
SLET PRINCEZEN JIŽ TENTO VÍKEND NA CHATEAU MCELY
VEZMĚTE SVÉ DETI NA SLET PRINCEZEN V KRÁSNÉM PROSTŘEDÍ CHATEAU MCELY
CHATEAU MCELY SE DOSTAL DO SÍNĚ SLÁVY NA POPULÁRNÍM TRIPADVISORU
ORIGINÁLNÍ KOLEKCE ŠÁTKŮ MCELY BOUQUET SE ROZŠÍŘILA O 2 NEVŠEDNÍ ŠÁTKY
VALENTÝN V ROMANTICKÉM PROSTŘEDÍ ZÁMKU MCELY VALENTÝN V ROMANTICKÉM PROSTŘEDÍ ZÁMKU MCELY
Official Press Release NÁKUP DÁRKŮ Z KOLEKCE CHATEAU MCELY V CENTRU PRAHY
PODZIMNÍ DĚNÍ V ZÁMECKÉ KUCHYNI A PŘÍRODNÍCH BYLINNÝCH LÁZNÍCH MCELY SPA
ROZMARNÉ LÉTO NA CHATEAU MCELY
TIP NA KNIHU: JAMES A. CUSUMANO, Ph. D. – ROVNOVÁHA: SPOJENÍ PRÁCE A ŽIVOTA
TRADIČNÍ VELIKONOCE NETRADIČNĚ „V SEDLE“ SEGWAY, S HLEDÁNÍM POKLADU S GPS OBOHATÍ JARO NA CHATEAU MCELY!
PASTELOVÉ ROMANTICKÉ ZÁSNUBY A CHATEAU MCELY

Rozhovory

CHATEAU MCELY

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže