CENTRUM ČERNÝ MOST PŘIVÍTALO NOVOU JEDINEČNOU PRODEJNU ZNAČKY NESPRESSO

Michal Hutta
25. Září 2014

Centrum Černý Most široké veřejnosti představila nový kávový Nespresso Boutique s ochutnávkovou zónou „Iconiq lamp shade“, jenž bude v tuzemském nákupním centru uveden zcela poprvé.

Značka oslailaí svůj příchod do Centra Černý Most 24. 9. 2014 VIP openingem, kterého se zúčastnili například moderátorka Gábina Partyšová nebo módní návrhářka Kateřina Geislerová. Ostatně společnost Nespresso oznámila v rámci představení její nové kolekce pro jaro a léto 2015, že navázala s touto přední módní návrhářkou dlouhodobou spolupráciZnačka Nespresso se stala hlavním partnerem její módní přehlídky, a další projekty budou realizovány během následujících měsíců.

V jedinečném prostoru s nevtíravou elegancí Nespresso vytvořilo prostředí svého nového vlajkového butiku. Boutique in Mall naleznete na ploše 150 m2 v moderním Centru Černý Most a nabízí návštěvníkům vlastní cestu světem Nespresso tak, aby plně vyhovovala jejich zvyklostem a potřebám. Tento butik je nejen prodejním místem, ale i výstavním prostorem kompletního sortimentu káv, kávovarů a příslušenství. Klíčovou součástí je tasting zóna zhotovená podle nejnovějšího konceptu „Iconiq lamp shade“. V tomto elegantním prostoru jsou k dispozici specialisté, kteří pomohou zákazníkům objevovat nové druhy káv, jejich chuť a aroma. Dále je zde pro zákazníky Pick-up zónu, kde po předchozí objednávce budou nachystány kapsle či jiné produkty z portfolia Nespresso a zákazník si je pouze vyzvedne bez čekání. Stejně tak ocení Recycling zónu, která je určena ke zpětnému odběru použitých kapslí. Celý koncept butiku vychází z moderních, čistých a svěžích linií podtrhující výjimečnost prostoru. 

Nespresso Boutique v Centru Černý Most představuje vůbec ten nejnovější koncept, který vychází z moderních, čistých a svěžích linií. Unikátní prodejna s ochutnávkovou zónou „Iconiq lamp shade“ nabízí kompletní kolekci 22 káv Grand Cru a celou paletu doplňků pro servírování kávy.  Sortiment Nespresso zahrnuje i širokou řadu šálků, podšálků, lžiček, příslušenství ke kávovarům nebo pro přípravu mléčných receptur a zákusků ke kávě. Elegantní tasting zóna vás potěší nejen ochutnávkou káv, ale i odborným poradenstvím, jež zde poskytnou kávoví specialisté.

Nové Centrum Černý Most, jehož moderní špičkový design získal již celou řadu ocenění, pokračuje ve své strategii a zákazníkům nabízí i nadále jedinečné koncepty prodejen, nové a unikátní značky i nadstandardní čtyřhvězdičkový servis. 

 

www.nestle-nesspresso.com

Firemní články